Odra Opole z wizytą w Lubinie / Inne / KGHM Zagłębie Lubin
Odra Opole z wizytą w Lubinie 2 cze

Odra Opole z wizytą w Lubinie

W piątek do Lubina z wizytą przyjechali przedstawiciele pierwszoligowego klubu OKS Odra Opole. Celem wizyty było nawiązanie wstępnej współpracy, a także zaznajomienie się ze bazą oraz obiektem głównym KGHM Zagłębie Lubin.

2 cze 2018 09:04

Fot. Zagłębie Lubin
Autor Zagłębie Lubin

Udostępnij

Inne

Podczas kilkugodzinnej wizyty prezes OKS-u Karol Wójcik, wraz z wiceprezesem Ireneuszem Gitlarem oraz trenerem Mariuszem Rumakiem spotkali się z pełniącym obowiązki Prezesa Zarządu Spółki Mateuszem Dróżdżem, który wcielił się w rolę gospodarza. Panowie dokładnie przyjrzeli się rozwiązaniom technicznym zastosowanym przy budowie stadionu, siedziby klubu, ale także sprawdzili jakie warunki treningowe oferujemy młodym adeptom Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie. 

Przedstawiciele Odry byli pod dużym wrażeniem tego, co udało im się zobaczyć i wyrazili nadzieję, że w przyszłości podobne rozwiązania zostaną wprowadzone w ich mieście. 

Mamy nadzieję, że będzie to początek długiej i owocnej współpracy, zarówno na niwie sportowej jak i organizacyjnej.

W sezonie 2017/2017 w barwach opolskiego klubu występuje już zawodnik wypożyczony z Lubina, Sebastian Bonecki. 23-letni pomocnik rozegrał do tej pory 10 spotkań, w których strzelił 1 bramkę.