Pierwszy raz na Stadionie okiem Gabrieli / Inne / KGHM Zagłębie Lubin
Pierwszy raz na Stadionie okiem Gabrieli 29 paź

Pierwszy raz na Stadionie okiem Gabrieli

Chcąc otwierać się na młode pokolenia oraz idące z tym w parze nowe możliwości, kilka dni temu zarosiliśmy do naszego Klubu Gabrielę – uczennicę lubińskiego liceum, dla której sportowe emocje przeżywane na stadionie były jak dotąd zupełnie obce.

29 paź 2021 10:00

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Inne

Gabriela jeszcze nigdy nie miała okazji zobaczyć z bliska meczu piłkarskiego, jednak za namową swoich znajomych, postanowiła zgłosić się do nas z zapytaniem, czy mogłaby mieć możliwość obejrzenia spotkania PKO Ekstraklasy. 

Na wstępie 17-latka wspomniała, iż jej pasją są media społecznościowe oraz wszelka aktywność z nimi związana, więc poprosiliśmy, aby swoje wrażenia z pierwszej wizyty na Stadionie Zagłębia, pokazała z własnej perspektywy. Jak jej poszło? Efekty pracy Gabrieli możecie zobaczyć na naszym kanale YouTube.

Warto również wspomnieć, iż Gabriela nie jest jedyną uczennicą Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego w Lubinie, z którą nasz Klub nawiązał współpracę. Wcześniej była to grupa chłopaków - Mateusz Kłudka, Igor Pikulski i Kacper Trzaskoma, którzy w ramach szkolnego projektu, mającego na celu zobrazowanie w grze Minecraft najważniejszych miejsc naszego miasta, przedstawili Stadion Zagłębia wraz z bazą treningową i Akademia Piłkarską KGHM Zagłębie. Całość pracy zajęła im blisko miesiąc czasu, ale podobnie jak w przypadku Gabrieli, dla nas wykonali kawał dobrej roboty!

- Cieszymy się, że zgłaszają się do nas młodzi ludzie, najczęściej uczniowie, dla których praca w Zagłębiu Lubin jest poniekąd spełnieniem marzeń oraz szansą rozwoju. Chcemy otwierać się na nowe, młodsze pokolenia, które bez wątpienia cechuje duża kreatywność oraz otwartość. Zgłaszając się do nas, Gabriela nigdy wcześniej nie miała styczności z meczem piłkarskim, dodatkowo obejrzanym z poziomu murawy. Postanowiliśmy to wykorzystać, prosząc ją o nagranie vloga ze swojej pierwszej wizyty na naszym obiekcie. Jak widać, emocji nie brakowało, a sam materiał spotkał się z wieloma pozytywnymi opiniami. Mamy nadzieję, że Gabriela będzie ciekawym wzmocnieniem naszej klubowej TV - powiedział Marek Wachnik, Dyrektor Public Relations i Marketingu.