PKO Bank Polski Ekstraklasa w najnowszej grze EA SPORTS FC 24 / Inne / KGHM Zagłębie Lubin
PKO Bank Polski Ekstraklasa w najnowszej grze EA SPORTS FC 24 2 paź

PKO Bank Polski Ekstraklasa w najnowszej grze EA SPORTS FC 24

W EA SPORTS FC 24 zobaczymy ponad 19 000 w pełni licencjonowanych zawodników, 700 drużyn i 30 lig - w tym Premier League, LALIGA EA SPORTS, Ligi Mistrzów UEFA mężczyzn i kobiet. Nie zabraknie też wszystkich piłkarzy i drużyn z PKO Bank Polski Ekstraklasy oraz Reprezentacji Polski.

2 paź 2023 16:28

Fot. Ekstraklasa S.A.
Autor EA Sports

Udostępnij

Inne

Electronic Arts Inc. (NASDAQ: EA) świętuje światową premierę EA SPORTS FC™ 24. Tytuł jest już dostępny na PlayStation®5, Xbox Series X|S, PC, PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch™ w polskiej wersji językowej z profesjonalnym komentarzem sportowym Tomasza Smokowskiego oraz Jacka Laskowskiego. Dzięki funkcji cross-play – rozszerzonej w tej edycji na wszystkie tryby rozgrywki sieciowej - znajomi z różnych platform mogą wspólnie rywalizować na jednym wirtualnym boisku. Fani mogą dołączyć do ponad 6,8 miliona graczy, którzy dołączyli do klubu EA SPORTS FC 24 w ramach wczesnego dostępu.

– Dzisiaj nadszedł przełomowy moment, w którym zapraszamy fanów z całego świata, aby dołączyli do klubu EA SPORTS FC. Innowacyjność leżąca u podstaw rozwoju FC 24, w połączeniu z przywiązaniem do autentyczności, zapewnia niezrównane wrażenia piłkarskie, które są kompletne, realistyczne, a przede wszystkim tworzą społeczność, w której centrum znajdują się nasi fani – powiedział Nick Wlodyka, SVP & GM of EA SPORTS FC.

Premiera EA SPORTS FC 24 idzie w parze z debiutem EA SPORTS FC™ Mobile, które na rynku pojawiło się na początku tego tygodnia. Oba tytuły kładą podwaliny pod platformę EA SPORTS FC tworzącą nowe i autentyczne doświadczenia piłkarskie oparte na grach wideo. Celem EA SPORTS FC jest dotarcie do 1 miliarda fanów na całym świecie za pośrednictwem konsol, urządzeń mobilnych, Internetu i produktów e-sportowych. Wszystko dzięki 30-letniej historii definiowania interaktywnej piłki nożnej i przyszłości opartej na integracji, innowacyjności i autentyczności.

Niezrównaną autentyczność w EA SPORTS FC™ 24 gwarantuje lista zawodników z największych klubów i lig z całego świata takich jak: LALIGA EA SPORTS, Premier League, Bundesliga, Serie A, CONMEBOL Libertadores, Liga Mistrzów UEFA, Liga Mistrzów UEFA Kobiet, Barclays Women's Super League i wiele więcej. Nie zabraknie też wszykich zawodników i drużyn z PKO Bank Polski Ekstraklasy a także Reprezentacji Polski.

– EA SPORTS FC 24 to nasz największy w historii wkład w interaktywną piłkę nożną, który połączy fanów na całym świecie z ich ulubionymi klubami i zawodnikami w niespotykany wcześniej sposób. Wraz z 19 000 sportowcami, ponad 700 drużynami i ponad 30 ligami, wkraczamy w nowy rozdział pod marką EA SPORTS FC z niespotykanym dotąd poziomem autentyczności – powiedział David Jackson, wiceprezes ds. marki EA SPORTS FC.

Trzy innowacyjne technologie napędzające EA SPORTS FC 24

Wchodząc w nową erę piłki nożnej na całym świecie, EA SPORTS FC™ 24 zaoferuje fanom trzy przełomowe technologie, które tworzą ekosystem zapewniający niezrównane piłkarskie wrażenia. Stanowiący największy krok w kierunku pełnego realizmu HyperMotionV* wykorzystuje dane wolumetryczne z ponad 180 meczów najwyższej klasy, by odwzorować płynność prawdziwej piłki nożnej. System Stylów Gry, opracowany na podstawie rzeczywistych danych statystycznych m.in. Opta, nadaje zawodnikom ich unikalnego charakteru pozwalającego wykroczyć poza oceny umiejętności, podkreślając przy tym cechy, które czynią graczy wyjątkowymi. Ulepszony silnik Frostbite zwiększa szczegółowość, aby każdy moment w grze wyglądał i był odczuwany jak prawdziwy mecz piłki nożnej.

WIĘCEJ INFORMACJI: HyperMotionV | PlayStyles | Frostbite

Ultimate Team™ oferuje zaoferuje niezrównany wybór talentów i wprowadzi ewolucje

Kobiecy futbol pojawił się w Ultimate Team™ - to największe poszerzenie dostępnych zawodników z najwyższej półki, jaką kiedykolwiek dodano do tego trybu. Wprowadza ono sześć nowych lig i niezliczone nowe możliwości budowania składu. Ultimate Team™ daje możliwość zbudowania drużyny z 19 000 licencjonowanych piłkarzy i piłkarek, nowych IKON, Bohaterów i najwyżej ocenianych talentów świata piłki nożnej.  

Po raz pierwszy w historii zawodnicy mogą być ulepszani dzięki Ewolucjom Ultimate Team™. Stwarza to nowe sposoby budowania drużyny wokół ulubionych graczy. Wystarczy wybrać piłkarzy, którzy spełniają kryteria i wypełnić listę celów, aby poprawić ich indywidualne umiejętności, dodać Style Gry i zwiększyć oceny ogólne.

WIĘCEJ INFORMACJI: Ultimate Team

Poprowadź swój zespół w trybie kariery

EA SPORTS FC™ 24 zaoferuje większą kontrolę nad tworzeniem własnych historii piłkarskich w trybie kariery, w którym droga menedżera i zawodnika funkcjonują jako oddzielne doświadczenia - od definiowania filozofii klubu jako menedżer po wybór sposobu gry na boisku jako piłkarz.

Prestiżowa Złota Piłka Ballon d'Or została dodana jako obiekt pożądania pozwalający świętować wybitne osiągnięcia indywidualne w karierze zawodnika.

Kariera menedżera wprowadza Rozbudowany System Zarządzania, który zawiera nowe elementy – Widok Taktyczny i Trenerów – pozwalające wpływać na najważniejsze decyzje klubu.

WIĘCEJ INFORMACJI: Career Mode Experiences

Więcej do odkrycia na boisku

EA SPORTS FC 24 wprowadza rozszerzenie rozgrywki międzyplatformowej** we wszystkich trybach wieloosobowych online, w tym w Klubach, Sezonie Co-Op, VOLTA FOOTBALL™ i Ultimate Team™. W Klubach od momentu utworzenia, wszystkie zespoły będą dostępne do rozgrywki z graczami z innych platform tej samej generacji.

WIĘCEJ INFORMACJI: CLUBS | VOLTA FOOTBALL

Dołącz do Klubu i zyskaj status Założyciela EA SPORTS FC™