Podsumowanie akcji „Powrót do szkoły - Powrót na stadion” / Inne / KGHM Zagłębie Lubin
Podsumowanie akcji „Powrót do szkoły - Powrót na stadion” 19 paź

Podsumowanie akcji „Powrót do szkoły - Powrót na stadion”

Przerwę na rozgrywki reprezentacji wykorzystaliśmy równie pracowicie, jak nasi piłkarze. Odwiedziliśmy aż dziesięć szkół podstawowych i liceów z Lubina i okolic, gdzie pod hasłem „Powrót do szkoły - Powrót na stadion” promowaliśmy niedzielne spotkanie z Wisłą Płock (początek o godzinie 15.30).

19 paź 2018 14:03

Fot. Zagłębie Lubin SA
Autor Zagłębie Lubin SA

Udostępnij

Inne

Na spotkaniach nie zabrakło rozmów o zdrowym trybie życia, wspólnej zabawy oraz trudnych pytań kierowanych do zawodników KGHM Zagłębia Lubin, którzy towarzyszyli nam w większości szkół. Nie zabrakło też Krecika, który najwięcej fanów zdobył pośród najmłodszych dzieciaków. Sasa Balić, Daniel Dziwniel, Konrad Forenc, Bartłomiej Pawłowski, Mateusz Matras, Damjan Bohar, Bartosz Slisz i Łukasz Poręba chętnie uczestniczyli w każdym ze spotkań odpowiadając na zadawane im pytania, biorąc aktywny udział w zabawach, a także rozdając autografy i pozując do wspólnych zdjęć. Sasa Balić w jednej ze szkół zaprezentował nawet skrywane dotąd przed kolegami z zespołu umiejętności muzyczne grając na… pianinie. 

Jedno jest pewne - piramida zdrowego żywienia i problem cukrzycy nikomu z obecnych na naszych akcjach dzieci w wieku 7-10 nie jest już obcy. Wszystkie one bowiem bardzo chętnie i aktywnie brały udział w konkursach organizowanych przez naszą trenerkę. 

Podobnie jak w pierwszym tygodniu, także w drugim na wszystkich uczestników spotkań w ramach akcji „Powrót do szkoły - Powrót na stadion” czekała nagroda w postaci biletu na najbliższy mecz KGHM Zagłębia Lubin z Wisłą Płock. Także i tym razem dzieci zapewniały nas, że pojawią się na stadionie, a wraz z nimi ich rodzice, koledzy, a nawet dziadkowie. 

Dziękujemy wszystkim szkołom za ciepłe przyjęcie i aktywny udział w dyskusji. Jednocześnie zachęcamy do zgłaszania się do nas kolejnych placówek, które w miarę możliwości z chęcią odwiedzimy! Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: katarzyna.diduszko@zaglebie.com.

Akcja „ Powrót do szkoły – powrót na stadion” ma na celu zachęcenie jak największej liczby młodych fanów do przyjścia z rodziną i przyjaciółmi na stadion Zagłębia nie tylko na mecz z Wisłą Płock (21 października, godzina 15.30), ale także na pozostałe spotkania "Miedziowych" rozgrywane w Lubinie.