Poniedziałkowy przegląd prasy / Inne / KGHM Zagłębie Lubin
Poniedziałkowy przegląd prasy 26 paź

Poniedziałkowy przegląd prasy

W ubiegły piątek KGHM Zagłębie Lubin spotkało się z Lechią Gdańsk w ramach 8. kolejki PKO Ekstraklasy. Mecz zakończył się remisem 1:1, a jedyną bramkę dla “Miedziowych” zdobył nasz kapitan Lubomir Guldan. Zobaczcie co piszą o tym spotkaniu krajowe media.

26 paź 2020 09:48

Inne

Sport.se.pl

“Remis Zagłębia Lubin z Lechią Gdańsk. Gol Flavio Paixao na wagę punktu”

Piłkarze Zagłębia Lubin i Lechii Gdańsk nie byli zadowoleni po ostatniej kolejce PKO Ekstraklasy. Jedni i drudzy zeszli z boiska pokonani, więc piątkowy mecz był okazją, by wrócić na zwycięską ścieżkę. Taka sztuka się nie udała. Mecz 8. kolejki PKO Ekstraklasy zakończył się podziałem punktów.

Więcej - KLIK

___________

Meczyki.pl

“Zagłębie Lubin zremisowało z Lechią Gdańsk. Kolejny gol Flavio Paixao”

Podział punktów w meczu Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1. Zagłębie świetnie rozpoczęło mecz. Gospodarze objęli prowadzenie już w 3. minucie. Z rzutu rożnego precyzyjnie dośrodkował Filip Starzyński, a do bramki uderzeniem głową strzelił Lubomir Guldan.

___________

Sportowefakty.wp.pl

“PKO Ekstraklasa. Zagłębie - Lechia. Gdańszczanie dogonili rywala. Podział punktów w Lubinie”

KGHM Zagłębie Lubin prowadziło z Lechią Gdańsk już od 3. minuty. Zespół gości na boisku miał dużo więcej do powiedzenia, jedyną bramkę zdobył po golu, którego z rzutu karnego strzelił Flavio Paixao.

Lechia Gdańsk mogła mieć jakiś plan na mecz w Lubinie, jednak cóż z tego? Już w 3. minucie, podczas pierwszego stałego fragmentu gry, z rogu boiska piłkę w pole karne posłał Filip Starzyński. Lubomir Guldan wygrał bezproblemowo pojedynek z Tomaszem Makowskim i otworzył wynik spotkania.

___________

Gol24.pl

“PKO Ekstraklasa. Lechia marnowała okazje, ale wyrównała. Zagłębie nie dogoniło lidera”

PKO Ekstraklasa. Lechia Gdańsk przegrywała już od 3. minuty meczu w Lubinie z miejscowym Zagłębiem. Miedziowi wykorzystali stały fragment gry i po wrzutce na dalszy słupek świetnie uderzał głową Lubomir Guldan. Goście z wybrzeża mieli w drugiej połowie co najmniej trzy świetne okazje, by zbudować przewagę bramkową i wywieźć z Dolnego Śląska trzy punkty. Udało im się pokonać Dominika Hładuna tylko z rzutu karnego. Zagłębie nie zrównało się punktami z Rakowem Częstochowa, Lechia natomiast - nieśmiało zajrzała do górnej ósemki.

___________

Mkszaglebie.pl

“Remis w meczu bez historii | Raport: Zagłębie Lubin 1:1 Lechia Gdańsk”

Bywają takie mecze, o których chce się jak najszybciej zapomnieć. Takim bez wątpienia jest dzisiejszy pojedynek naszej drużyny z Lechią Gdańsk, który zakończył się remisem 1:1. Oglądaliśmy w nim obustronną nieporadność i sporo niedokładności, a remisowy rezultat nie powinien być dla kogokolwiek krzywdzący.

___________

Miedziowe.pl

“Tylko remis czy aż remis?”

W PKO Ekstraklasie pojedynek KGHM Zagłębia z Lechią Gdańsk zakończył się remisem 1:1. Wynik meczu już w 3. minucie otworzył kapitan "Miedziowych" Lubomir Guldan. W drugiej połowie do wyrównania doprowadził Flavio Paixao, który pewnie wykorzystał rzut karny.

___________

E-legnickie.pl

“Siermiężny remis. Zagłębie bez stylu i walki”

W 8. kolejce ekstraklasy Zagłębie Lubin po nudnym meczu zremisowało na swoim stadionie z Lechia Gdańsk 1:1. Prowadzenie dla Miedziowych zdobył Lubomir Guldan, który już w 3 minucie strzałem głową zamknął dośrodkowanie z rogu Filipa Starzyńskiego. Punkt dla gdańszczan uratował Flavio Paixao wykorzystując rzut karny.

___________

Przegladsportowy.pl

“Twierdza Lubin niezdobyta”

Lechia Gdańsk była bliżej wygranej, ale było ją stać jedynie na remis z Zagłębiem Lubin w drugim piątkowym meczu PKO Ekstraklasy. Miedziowi kontynuują passę meczów bez porażki na własnym stadionie. Ich bilans to trzy wygrane i dwa remisy. Bramki zdobywali najbardziej doświadczeni piłkarze.