Poszukujemy operatorów i montażystów wideo 11 paź

Poszukujemy operatorów i montażystów wideo

Kochasz Zagłębie? Jesteś pasjonatem, masz energię i zapał do pracy? Masz doświadczenie w tworzeniu i montażu treści wideo? Być może właśnie Ciebie szukamy!

11 paź 2018 15:00

Fot. Tomasz Folta
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Inne

Zagłębie Lubin S.A. poszukuje współpracownika do tworzenia treści wideo, które będziemy wykorzystywać na oficjalnej stronie internetowej klubu, kanale YouTube oraz mediach społecznościowych.

Jeśli masz doświadczenie w pracy z kamerą, znasz podstawy montażu i masz smykałkę do tworzenia treści wideo – zgłoś się do nas!

A jeżeli znasz tylko podstawy lub nigdy nie miałeś z tym do czynienia, ale szybko się uczysz, masz zapał do pracy, jesteś kreatywny, pojętny i dyspozycyjny – również nie zamykamy przed Tobą drzwi.

Oferujemy możliwość współpracy przy tworzeniu relacji wideo z meczów domowych i wyjazdowych, treningów, zgrupowań oraz innych wydarzeń z życia Zagłębia Lubin. Wymagamy pozytywnego nastawienia, otwartości oraz dyspozycyjności – również w weekendy.

CV, listy motywacyjne oraz – w miarę możliwości – próbki umiejętności w dziedzinie montażu materiałów prosimy wysyłać na adres: marketing@zaglebie.com.