Powrót do szkoły - powrót na stadion II | We wrześniu zapraszamy na mecze piłkarskie KGHM Zagłębie Lubin! 10 wrz

Powrót do szkoły - powrót na stadion II | We wrześniu zapraszamy na mecze piłkarskie KGHM Zagłębie Lubin!

Wrzesień to czas powrotów. Powrotów przede wszystkim do szkoły, po dłuższej, wakacyjnej przerwie. To także powrót na stadion Zagłębia po przerwie na reprezentację Polski. 13 września o godzinie 18:00, KGHM Zagłębie Lubin zmierzy się z Wisłą Płock w pierwszym w tym miesiącu meczu przed własną publicznością.

10 wrz 2019 19:57

Fot. Tomasz Folta
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Inne

Od początku trwającego tygodnia aż do kończącego wrzesień meczu 10. kolejki PKO Ekstraklasy, który rozegrany zostanie 30 września na stadionie w Lubinie, będziemy odwiedzać szkoły i placówki edukacyjne w Lubinie i miejscowościach ościennych. Podczas tych spotkań będziemy chcieli zarazić Was zdrowym stylem życia i pokazać Wam, dlaczego warto jest kibicować "Miedziowym".

Dodatkowo, przedstawimy ofertę specjalną dla grup, dzięki której wejściówki na mecze KGHM Zagłębia z Wisłą Płock czy z Łódzkim KS-em będzie można zakupić za symboliczną złotówkę.
To jednak nie wszystko! Dla pierwszych pięciu szkół, które przyślą do nas swoje zgłoszenia z zapotrzebowaniem na bilety grupowe na adres bilety@zaglebie.com, przewidzieliśmy specjalne niespodzianki! Zapraszamy do kontaktu!

8. kolejka PKO Ekstraklasy
piątek 13 września 2019 roku, godz. 18:00

KGHM Zagłębie Lubin – Wisła Płock | Sprzedaż biletów

  • Online na ekibic.zaglebie.com - 7 dni w tygodniu do czasu rozpoczęcia imprezy,
  • Online na kupbilet.pl - 7 dni w tygodniu,
  • W Empikach oraz punktach KOLPORTER na terenie całej Polski - listę punktów zobaczysz TUTAJ.
  • FanShop Zagłębia Lubin w Cuprum Arenie – w godzinach pracy galerii,
  • Kasy przy Stadionie Zagłębia czynne na 2 godziny przed rozpoczęciem imprezy,

Przypominamy, że od nowego sezonu 2019/2020 uległ zmianie system biletowy. W związku z tym każdy posiadacz karty kibica musi ją wymienić na nową w FanShopie Zagłębia Lubin lub kasie nr 4 w dniu meczu. Proces wymiany karty jest całkowicie bezpłatny.

Wszystkie informacje dotyczące sprzedaży karnetów można uzyskać pod numerem telefonu: 76 746 96 29 – w godz. 8:00 – 15:00.

Szczegółowy cennik znajdziesz w zakładce Bilety na naszej stronie internetowej – zaglebie.com.

zaglebie.com/Bilety

Oprócz standardowej formy zakupu pojedynczych wejściówek, proponujemy kilka rozwiązań, dzięki którym będziesz mógł obejrzeć spotkania z udziałem "Miedziowych" w przystępniejszych cenach. Jak to zrobić? To bardzo proste!

Zbierz grupę zorganizowaną

Aby uzyskać status grupy zorganizowanej musicie przyjść na Stadion Zagłębia w co najmniej 10 osób. Wówczas cena jednej wyjściówki na sektory B1, B2 wyniesie 1 zł w przypadku biletu normalnego i 1 zł w przypadku ulgowego. Co w przypadku, gdzie Twoja grupa liczy mniej niż 10 osób? Nie martw się!

Stwórz z kolegami "Paczkę Znajomych"

Jeśli chcesz obejrzeć mecz z wysokości trybun: E1, E2, E3, F0, F1, F2, F3 zbierz pięć osób i stwórzcie "Paczkę Znajomych". Cena jednej wejściówki wyniesie 19 zł w przypadku biletu normalnego i 14 zł dla biletu ulgowego. Nie ważne czy jesteście kolegami, znajomymi z pracy czy sąsiadami, ta oferta stworzona jest dla tych, którzy kochają przeżywać sportowe emocje w towarzystwie bliskich osób.

Jak to zrobić?

Formularz zgłoszeniowy prosimy przesyłać na adres mailowy bilety@zaglebie.com (w terminie podanym przez organizatora na stronie internetowej zaglebie.com). W przypadku spotkania z Wisłą Płock zgłoszenia przyjmujemy do środy 11 września do godziny 15:00. W treści maila prosimy o zaznaczenie czy jest to "Paczka Znajomych" lub grupa zorganizowana.

Formularz zamówienia biletów (.xls)

Zapraszamy do skorzystania z promocji i wspierania naszego klubu. Pamiętajcie, że jesteśmy #SliniDziękiWAM.