Premiera gry Football Manager 2018 z rozgrywkami LOTTO Ekstraklasy! 10 lis

Premiera gry Football Manager 2018 z rozgrywkami LOTTO Ekstraklasy!

Drugi rok z rzędu grając w grę z serii Football Manager, można wcielić się w opiekuna drużyny z najwyższej polskiej ligi piłkarskiej. Gra z oficjalną licencją LOTTO Ekstraklasy jest w sprzedaży od 10 listopada.

10 lis 2017 16:52

Autor Zagłębie Lubin

Udostępnij

Inne

Football Manager 2018 umożliwia rozgrywkę zarówno na komputerach PC z Windows lub Linux, jak i  Macintosh. Dzięki oficjalnej licencji, gracze zyskują dostęp do zdjęć piłkarzy, herbów wszystkich 16 zespołów oraz systemu rozgrywek LOTTO Ekstraklasy.

Football Manager 2018 odznacza się niespotykanym nigdy dotąd realizmem rozgrywki, emocji oraz kontroli. Zabiera gracza w miejsca dostępne jedynie w świecie gry, w którym można się zatracić. Mówiąc krótko: to doświadczenie najbliższe wykonywaniu pracy menadżera sportowego w prawdziwym życiu.

W porównaniu do poprzednich edycji, w grze pojawiło się sporo nowych funkcjonalności:

Dynamika składu - wprowadź harmonię do drużyny budując relacje między piłkarzamiNauka w służbie sportu - dowiedz się więcej o kontuzjach w nowym Centrum MedycznymDzień meczowy - nowy silnik graficzny wznosi detale meczowe na nowy poziomAnaliza wywiadowcza rynku transferowegoSystem skautingowy odwzorowuje realny świat - więcej danych o nowych talentachTaktyka - całkiem nowy ekran taktyczny, teraz analizy są w sercu gry, co daje lepszą kontrolęFantasy - nowy wygląd rozgrywek Fantasy dostosowanych do użytkownika, większy budżet i opcja szybkiego startu

Partnerem dystrybucyjnym firmy SEGA? Europe Ltd. w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech jest firma Cenega. Football Manager 2018 będzie dostępny w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej do wyboru Za polską lokalizację odpowiada światowy wydawca gry.