Przegląd prasy po meczu z Wisłą Kraków 13 gru

Przegląd prasy po meczu z Wisłą Kraków

Po spotkaniu 18. kolejki PKO BP Ekstraklasy, w którym KGHM Zagłębie Lubin pokonało Wisłę Kraków 2:1, warto sprawdzić co pisały o nim lokalne oraz ogólnopolskie media. Zapraszamy!

13 gru 2021 11:30

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Inne

wisla.krakow.pl 

"Osłabiona Wisła przegrywa w Lubinie. Zagłębie - Wisła 2:1" 

Pierwsze spotkanie rundy rewanżowej od początku nie układało się po myśli Białej Gwiazdy, która w finalnym rozrachunku uległa Zagłębiu 1:2 i wraca z Lubina na tarczy. Autorem honorowego trafienia dla krakowian był Konrad Gruszkowski, który wpisał się na listę strzelców w 45. minucie. 

Więcej - TUTAJ 

***

sport.onet.pl 

"Zagłębie uratowało zwycięstwo z osłabioną Wisłą Kraków" 

Zagłębie Lubin "urwało się ze stryczka". Zespół z Dolnego Śląska długo przegrywał z grającą w dziesiątkę Wisłą Kraków, by dopiero w ostatnich minutach wywalczyć wygraną. Miedziowi pokonali Białą Gwiazdę 2:1 i przeskoczyli ją w tabeli. 

Więcej - TUTAJ

***

sport.tvp.pl 

"PKO Ekstraklasa. Zagłębie Lubin wygrało z Wisłą Kraków" 

Po ośmiu meczach wyszło słońce. Zagłębie Lubin w 17. kolejce PKO Ekstraklasy wygrało u siebie z Wisłą Kraków 2:1. Od 23. minuty goście grali w dziesiątkę. 

Więcej - TUTAJ

***

sport.interia.pl 

"Osłabiona Wisła znów na łopatkach. W Krakowie coraz bardziej gorąco, w Lubinie odetchnęli" 

Wisła kolejny raz sama wpędziła się kłopoty i kolejny raz nie potrafiła z nich wyplątać. Krakowianie ponad godzinę grali w osłabieniu i w końcówce dali sobie wbić dwie bramki. Dzięki temu Zagłębie wygrało 2-1 i zaliczyło pierwsze zwycięstwo od blisko trzech miesięcy! 
 
Więcej - TUTAJ

***

sport.pl 

"Czerwona kartka i wielkie kontrowersje! Zagłębie Lubin przerywa fatalną serię" 

Wisła Kraków grała w dziesiątkę od 23. minuty i prowadziła po pierwszej połowie, ale finalnie przegrała 1:2 z Zagłębiem Lubin w 18. kolejce Ekstraklasy. Na bramkę Konrada Gruszkowskiego odpowiedział Sasa Zivec i Patryk Szysz. 

Więcej - TUTAJ 

***

gazetawroclawska.pl 

"Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 2:1. Szalony mecz i długo wyczekiwane przełamanie Zagłębia Lubin" 

Zagłębie Lubin wygrało z Wisłą Kraków 2:1 w meczu 18. kolejki PKO Ekstraklasy. Goście od 23 min grali w dziesiątkę, po tym jak czerwoną kartką ukarany został Michal Frydrych. Zagłębie kilka minut później straciło Filipa Starzyńskiego, który zszedł z kontuzją. Lubinianie przegrywali 0:1, ale udało im się odwrócić losy meczu. 

Więcej - TUTAJ

***

mkszaglebie.pl 

"Fatalna passa przerwana" 

Mimo sprzyjających okoliczności i gry w przewadze od 24. minuty meczu, Zagłębie Lubin bardzo długo męczyło się z Wisłą Kraków. Nasi zawodnicy ostatecznie zwyciężyli jednak 2:1 i przerwali fatalną passę 8 meczów bez zwycięstwa z rzędu. 

Więcej - TUTAJ 

***

zmiedzi.pl 

"Kibice wreszcie się doczekali. Ważne zwycięstwo Zagłębia Lubin" 

Po sześciu porażkach i dwóch remisach, wreszcie przyszło przełamanie. Choć grając w przewadze przegrywali już z Wisłą Kraków, zdołali się podnieść i wyszarpać zwycięstwo. Po golach Zivca i Szysza, KGHM Zagłębie Lubin godnie pożegnało się z kibicami w ostatnim meczu w tym roku w Lubinie. 

Więcej - TUTAJ

***

miedziowe.pl 

"Uciekli spod topora" 

Ku uciesze miejscowych nielicznych fanów KGHM Zagłębie nareszcie odniosło zwycięstwo w PKO Ekstraklasie. Drużyna Dariusza Żurawia ograła Wisłę Kraków 2:1. 

Więcej - TUTAJ 

***

e-legnickie.pl 

"Koniec miedziowej bessy" 

Po ośmiu meczach wyszło nad Lubinem "słońce". Zagłębie Lubin w 17. kolejce PKO Ekstraklasy wygrało u siebie z Wisłą Kraków 2:1 i odskoczyło od strefy spadkowej. Od 23. minuty goście grali w dziesiątkę, a mimo to to oni jako pierwsi objęli w meczu prowadzenie. Dariusz Żuraw: - Mieliśmy jeszcze sytuacje do podwyższenia prowadzenia, ale nie udało nam się zdobyć gola. Cieszymy się ze zwycięstwa i z optymizmem patrzymy na wyjazdy do Warszawy i Łęcznej. 

Więcej - TUTAJ