Przegląd prasy po meczu #ZAGKOR / Inne / KGHM Zagłębie Lubin
Przegląd prasy po meczu #ZAGKOR 10 cze

Przegląd prasy po meczu #ZAGKOR

W meczu 29. kolejki PKO Ekstraklasy piłkarze KGHM Zagłębia Lubin zremisowali na własnym stadionie z Koroną Kielce 1:1 (1:1). Spotkanie to dostarczyło wiele emocji kibicom i jednej i drugiej drużyny. Zaglądamy więc do dzisiejszej prasy, aby sprawdzić co o wczorajszym widowisku piszą media.

10 cze 2020 11:06

Inne

sportowefakty.wp.pl

"PKO Ekstraklasa: KGHM Zagłębie - Korona. Remis i stracone szanse w Lubinie"

Najpewniej nie będzie KGHM Zagłębia Lubin w grupie mistrzowskiej, a Korona Kielce znów nie opuściła strefy spadkowej PKO Ekstraklasy. Remis 1:1 nie był wynikiem, po którym piłkarze szeroko się uśmiechali.

Więcej - TUTAJ

sport.onet.pl

"PKO Ekstraklasa: remis Zagłębia z Koroną, gospodarze wciąż w walce o "ósemkę"

Zagłębie Lubin zremisowało z Koroną Kielce 1:1 (0:1) w meczu 29. kolejki PKO Ekstraklasy. W pierwszej połowie prowadzenie objęli goście, ale przed końcem meczu gospodarze wyrównali i przedłużyli swoją szansę na awans do czołowej ósemki.

niezależna.pl

"Remis Korony Kielce z Zagłębiem Lubin w Ekstraklasie"

W 29. kolejce piłkarskiej PKO Ekstraklasy Korona Kielce zremisowała na wyjeździe z Zagłębiem Lubin 1:1. Remis dal gospodarzy uratował z rzutu karnego Damjan Bohar.

sport.pl

"Korona Kielce nie wykorzystała wielkiej szansy! Wisła Kraków już była w strefie spadkowej"

Korona Kielce zremisowała z Zagłębiem Lubin 1:1. Kielczanie nie wykorzystali znakomitej sytuacji na zdobycie trzech punktów i wyprzedzenie w tabeli Wisły Kraków, choć przez 44 minuty to Korona była nad Wisłą w wirtualnej tabeli

kielce.wyborcza.pl

"Kontrowersyjna, krzywdząca Koronę decyzja arbitra i remis w Lubinie"

Piłkarze Korony Kielce zremisowali na wyjeździe z Zagłębiem Lubin 1:1. Mogą czuć niedosyt bo przez niemal całą drugą połowę powinni grać w liczebnej przewadze.

cksport.pl

"Cebula strzelił dla Korony bramkę i okupił mecz kontuzją. Kontrowersja i karny przesądziły o remisie"

Początek był doskonały! Korona walcząca, ambitna, grająca piłką i spychająca Zagłębie do defensywy. To szybko przyniosło efekt. Marcin Cebula wykończył składną akcję żółto-czerwonych i wyprowadził kielczan na prowadzenie. Potem jednak zaczęły się schody. "Ceba" doznał kontuzji, a Korona została zepchnięta do defensywy. I dała sobie strzelić bramkę. Ta, wyrównująca, padła z rzutu karnego. Kielczanie podzielili się z Zagłebiem punktami, remisując 1:1. A kto wie, czy ten mecz nie potoczył się inaczej, gdyby defensor gospodarzy nie wyleciał przedwcześnie za czerwoną kartkę.

"meczyki.pl"

"Zagłębie Lubin. Martin Sevela: Pierwsza połowa nie była dobra w naszym wykonaniu"

Pierwsza połowa nie była dobra w naszym wykonaniu. Byliśmy zbyt wolni, natomiast Korona dobrze broniła. Straciliśmy bramkę po naszym błędzie. Zabrakło przy tej akcji pressingu na rywalu i sprawiliśmy im prezent tą bramką - powiedział po meczu z Koroną Kielce (1:1), trener Zagłębia Lubin, Martin Sevela.

przegladsportowy.pl

"PKO Ekstraklasa: Zagłębie Lubin – Korona Kielce 1:1. Po remisie z kielczanami Miedziowi do miejsca w górnej ósemce potrzebują cudu."

„Na nich!” – można sobie wyobrazić, że taką komendę rzucił przed wyjściem z szatni do swoich piłkarzy trener Maciej Bartoszek. To był genialny w swojej prostocie sposób Korony na śmiertelnie groźnych w ofensywie lubinian. Ostatnio ich specjalnością stały się pierwsze połowy, w których strzelali po trzy gole. Skoro tak, Korona nie zamierzała czekać jak skazaniec na nieuchronny wyrok i od pierwszych minut zaatakowała tą samą bronią. Gospodarze najwyraźniej doznali szoku poznawczego, bo tak zdeterminowanemu rywalowi nie potrafili odpowiedzieć w swoim stylu.

interia.pl

"Zagłębie Lubin – Korona Kielce 1-1 w meczu 29 kolejki PKO Ekstraklasy"

W meczu 29 kolejki PKO Ekstraklasy Zagłębie Lubin zremisowało na własnym stadionie z Koroną Kielce 1-1. Przyjezdni zaskoczyli „Miedziowych” dobrą grą, postawili im twarde warunki i długo prowadzili. W końcowych minutach Damjan Bohar doprowadził jednak do wyrównania, wykorzystując rzut karny.

mkszaglebie.pl

„Miedziowi” i „Złocisto-krwiści” podzielili się punktami

Mecz z Koroną Kielce zapowiadał się na trudny i faktycznie taki był. Nieźle wyglądaliśmy dopiero w końcówce, a to zdecydowanie za mało. To spotkanie dało odpowiedź, dlaczego jesteśmy w tym miejscu, w którym jesteśmy...

lubin.pl

"Podział punktów z Koroną"

W ramach 29. kolejki PKO BP Ekstraklasy KGHM Zagłębie Lubin podejmowało na własnym boisku walczącą o utrzymanie Koronę Kielce. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Bramki zdobywali Marcin Cebula i Damjan Bohar.