Przegląd prasy po spotkaniu #ZAGCRA / Inne / KGHM Zagłębie Lubin
Przegląd prasy po spotkaniu #ZAGCRA 22 lip

Przegląd prasy po spotkaniu #ZAGCRA

Zapraszamy na przegląd prasy oraz serwisów internetowych. Głównym tematem będzie oczywiście wczorajsze spotkanie, w którym KGHM Zagłębie Lubin zremisowało na Stadionie Zagłębia z Cracovią 1:1.

22 lip 2019 09:28

Inne

Przegląd Sportowy

"Pasy zawsze na remis"

Trzeci mecz i kolejny remis Cracovii w tym sezonie, jednak w Lubinie byli bliżsi wygranej od gospodarzy. Miedziowym brakowało charakterystycznej jeszcze wiosną siły w drugiej linii.

Więcej - wydanie papierowe Antoni Bugajski

***

Gazeta Wrocławska

"KGHM Zagłębie Lubin - Cracovia 1:1. Inauguracja sezonu w Lubinie na remis, ze wskazaniem na Cracovię"

KGHM Zagłębie Lubin zremisowało z Cracovią 1:1 w meczu 1. kolejki PKO Ekstraklasy. Obie bramki padły jeszcze w pierwszych 45 min. Gola dla Zagłębia strzelił Damjan Bohar, a do wyrównania doprowadził Portugalczyk Rafael Lopes.

Więcej - wydanie papierowe Piotr Janas

***

Słowo Sportowe

"Pierwsze śliwki robaczywki"

Remisem zakończył się niedzielny mecz KGHM Zagłębia Lubin z Cracovią w pierwszej kolejce nowego sezonu ekstraklasy. Sprawiedliwym remisem, należałoby dodać, żaden z zespołów nie był bowiem stroną dominującą, razem stworzyły przeciętne widowisko.

Więcej - wydanie papierowe Arkadiusz Barski

***

Sport

"Remis o różnym smaku"

Po porażce w europejskich pucharach Cracovia podzieliła się punktami z Zagłębiem, choć była drużyną lepszą.

Więcej - wydanie papierowe (kajan)

***

Regionfan.pl

"Remis na rozpoczęcie sezonu"

W meczu 1. kolejki PKO Ekstraklasy piłkarze KGHM Zagłębia Lubin zremisowali 1:1 z Cracovią. Obie bramki padły w pierwszej połowie meczu. Dla Miedziowych już w piątej minucie trafił Damjan Bohar, odpowiedział w 23. minucie Rafael Lopes.

Więcej - KLIK

***

Miedziowe.pl

"Pawłowski: Pozostał niedosyt"

Nie tak miała wyglądać inauguracja sezonu w ekstraklasie w wykonaniu piłkarzy KGHM Zagłębia. Lubinianie chcieli zacząć od wygranej, a tymczasem przyszło im się zadowolić remisem u siebie z Cracovią. Spotkanie obejrzało nieco ponad 5 tys. kibiców.

***

Weszlo.com

"Zagłębie i Cracovia nie obnosiły się z umiejętnością dobrej gry w piłkę"

Czy o Zagłębiu powiemy, że potrafi grać w piłkę? Powiemy. A o Cracovii? No ewidentnie też. Na papierze wyglądało to, jak materiał na dobry mecz. Ale ten papier mogliśmy włożyć między bajki, podrzeć, wrzucić do pieca na podpałkę, dać psu albo w pierwszej minucie meczu napisać na nim “nieaktualne”. Obie drużyny stwierdziły, że nie będą się obnosić z umiejętnością dobrej gry w piłkę.