Zapraszamy do zapoznania się z raportem z wypożyczeń piłkarzy Zagłębia Lubin. Sprawdź w jakich spotkaniach grali w minionym tygodniu Adrian Błąd, Sebastian Bonecki, Eryk Sobków, Karol Żmijewski i Konrad Andrzejczak.

5 wrz 2016 13:36

Inne

Adrian Błąd - Arka Gdynia - LOTTO Ekstraklasa

Przerwę w rozgrywkach LOTTO Ekstraklasy trener Arki Gdynia wykorzystał na rozegranie meczu kontrolnego z Kaszubią Kościerzyna. Mecz rozgrywany był w ramach 70. lecia klubu z Kościerzyny, a Arka pokonała rywal, aż 7:0. Adrian na murawie pojawił się od pierwszej minuty meczu, strzelił gola i zaliczył asystę! Skrót meczu zobaczysz TUTAJ

Sebastian Bonecki - Chrobry Głogów - I liga

"Bony" i jego Chrobry wygrali 4:1 wyjazdowe spotkanie przeciwko Stali Mielec. Pomocnik otworzył wynik już w 4. minucie meczu. Zawodnik w meczu ze Stalą przebywał na murawie do 83. minuty zmieniony przez Maksymiliana Rozwandowicza.

Eryk Sobków - GKS Katowice - I liga

Napastnik Zagłębia nie zagrał w meczu wyjazdowym przeciwko Podbeskidziu Bielsko-Biała. Jego drużyna wygrała 2:0, a on sam zagrał 90 minut dzień później w meczu II drużyny przeciwko Nadwiślanowi Góra 0:1.

Karol Żmijewski - Kotwica Kołobrzeg - II liga

"Żmija" rozegrał pełne spotanie w barwach Kotwicy Kołobrzeg. Jego drużyna uległa Radomiakowi 2:3, a pomocnik zanotował kluczowe podanie i asystę. Jego dośrodkowania spowodowały, że do końca spotkania wynik meczu był sprawą otwartą.

Konrad Andrzejczak - GKS Bełchatów - II liga

Wypożyczony do GKS-u Bełchatów pomocnik rozegrał pełne spotkanie w barwach "brunatnych". "Kondziu" zaliczył asystę przy trafieniu Dawida Dzięgielewskiego. Drużyna Andrzejczaka zanotowała remis 2:2 i do ligowej tabeli dopisała jeden punkt.