Raport z wypożyczeń / Inne / KGHM Zagłębie Lubin
Raport z wypożyczeń 23 sie

Raport z wypożyczeń

W miniony weekend wypożyczeni piłkarze Zagłębia Lubin rozegrali swoje kolejne, ligowe spotkania. Miedziowi odgrywali ważne rolę w swoich drużynach przyczyniając się do zwycięstw.

23 sie 2016 12:25

Inne

Adrian Błąd - Arka Gdynia - Ekstraklasa

Skrzydłowy w minionej kolejce LOTTO Ekstraklasy pojawił się na murawie w 85. minucie w wygranym spotkaniu przeciwko Legii Warszawa. "Adi" zmienił strzelca pierwszej bramki w meczu Marcusa Viniciusa. Drużyna trenera Nicińskiego pokonała Mistrza Polski 3:1 (2:0). Dzień później Błąd zagrał pełne spotkanie w drugim zespole Arki przeciwko Cartusi Kartuzy. Piłkarz zaliczył asystę i strzelił gola. Ten mecz Arka II wygrała 7:0

Eryk Sobków - GKS Katowice - I liga

Pełne spotkanie w barawch GKS-u rozegrał napastnik Eryk Sobków. W wyjazdowym spotkaniu przeciwko Stomilowi Olsztyn "Erys" wpisał się na listę strzelców w 60 minucie po... niefortunnym wybiciu piłki przez bramkarza Piotra Skibę. Bramkę z tego spotkania zobaczysz TUTAJ.

Karol Żmijewski - Kotwica Kołobrzeg - II liga

Pomocnik z Bydgoszczy przebywający na wypożyczeniu w Kotwicy Kołobrzeg rozegrał 90 minut w wygranym 2:0 (2:0) spotkaniu przeciwko Legionovii Legionowo. Karol w 11. minucie meczu wpisła się na listę strzelców technicznie pokonując golkipera gości.

Konrad Andrzejczak - GKS Bełchatów - II liga

"Kondziu" tym razem znalazł się na ławce rezerwowych w meczu z Polonią Bytom. Jego GKS na wyjeździe uległ Polonii 0:2. Piłkarz nie wystąpił w tym spotkaniu, ani w meczu IV ligi łódzkiej przeciwko KS-owi Kutno. Andjrzejczak w tygodniu poprzedzającym spotkania zmagał się z drobnym urazem.