Rusza nowy sezon Ekstraklasa Games! 19 lis

Rusza nowy sezon Ekstraklasa Games!

Przed nami pierwsze turnieje online w ramach trzeciego sezonu Ekstraklasa Games – największych w Polsce rozgrywek w grze EA SPORTS FIFA 21. Monte Snack #BRB Cup DRAFT odbędzie się w dniach 21-22 listopada.

19 lis 2020 10:30

Fot. Ekstraklasa S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Inne

Ekstraklasa Games należy do elitarnego grona oficjalnych lig partnerskich EA Sports na licencji Official League Qualifier. Ostatnia odsłona turnieju trwała od listopada do lipca - wygrali ją zawodnicy Rakowa Częstochowa (na PlayStation 4) i Arki Gdynia (na Xbox). W poprzednich dwóch edycjach zanotowano ponad 35 tysięcy rejestracji do turniejów kwalifikacyjnych online. W nadchodzącym sezonie zwycięzcy Ekstraklasa Games na obu konsolach po razy pierwszy w historii jako najlepsi gracze w Polsce wywalczą bezpośredni awans do Playoffs Global Series w FIFA 21, gdzie będą rywalizować o tytuł Mistrza Świata w FIFA 21.

Rusza Monte Snack #BRB Cup DRAFT! Sprawdzian generalny przed Ekstraklasa Games. 

W turnieju, rozgrywanym w ramach najnowsze edycji Ekstraklasa Games, może wziąć udział każdy chętny, bez względu na prezentowane umiejętności. Draft będzie pełnił rolę rozgrzewki przed wydarzeniem głównym - nowym sezonem Ekstraklasa Games. By wziąć udział w turnieju, należy posiadać grę FIFA 21 i konsolę PlayStation 4 lub Xbox One, a następnie należy zarejestrować się na stronie www.EkstraklasaGames.org. Rejestracja do turnieju jest darmowa. Gracze będą rywalizować w turnieju o nagrody o łącznej wartości 6 tysięcy złotych. Ten turniej to doskonała okazja dla wszystkich graczy FIFA 21 by sprawdzić swoje umiejętności i obecną formę na tle najlepszych graczy FIFA w Polsce.

Transmisja z Finałów turnieju zostanie zrealizowana w dniach 25 i 26 listopada na Facebooku Ekstraklasy oraz na YouTube Przeglądu Sportowego. W roli komentatora wystąpi topowy komentator i influencer gry FIFA, Jcob, który w przeszłości był już ekspertem w studio podczas transmisji z Ekstraklasa Games.

Ekstraklasa od kilku lat bardzo mocno rozwija się w obszarze esportu. Największym projektem jest turniej Ekstraklasa Games realizowany od 2018 roku. Obecna edycja, która oficjalnie rozpocznie się w grudniu będzie miał nową oprawę medialną. Współpraca z TVP Sport, która dotychczas miała miejsce przy projektach piłkarskich, została poszerzona o kooperację w ramach esportu.

Wszystkie najważniejsze informacje na temat turnieju oraz zapisów znajdziecie TUTAJ