SKARB KIBICA EKSTRAKLASY NA RUNDĘ WIOSENNĄ SEZONU 2023/24 / Inne / KGHM Zagłębie Lubin
SKARB KIBICA EKSTRAKLASY NA RUNDĘ WIOSENNĄ SEZONU 2023/24 7 lut

SKARB KIBICA EKSTRAKLASY NA RUNDĘ WIOSENNĄ SEZONU 2023/24

Skarb Kibica Ekstraklasy na rundę wiosenną sezonu 2023/24 przygotowany przez redakcję „Przeglądu Sportowego” to kompendium wiedzy na temat ligowych rozgrywek. Na 108 stronach każdy kibic dowie się wszystkiego o swoim ulubionym klubie. Ile waży czwarty bramkarz Piasta? Ilu młodzieżowców jest w kadrze Korony? Ile zarobiła Legia na transferach i w którym zespole jest najwięcej obcokrajowców? Kto posiada w składzie piłkarza z czterema paszportami, który grał dla dwóch reprezentacji? Na te i na setki innych pytań odpowiada Skarb Kibica „PS”.

7 lut 2024 15:22

Fot. Ekstraklasa S.A.
Autor Ekstraklasa S.A.

Udostępnij

Inne

Aktualne kadry wszystkich zespołów wraz z numerami i ligowymi statystykami zawodników, budżety klubów z korektą przed rundą wiosenną, ich historia występów w Ekstraklasie oraz klubowe rekordy: najwyższe zwycięstwa, porażki, najwięcej meczów i goli w lidze. Kto z aktualnych ligowców wychodził na boisko najczęściej? O co walczą Filip Starzyński z Jesusem Imazem i jaki rekord utracił jesienią Ruch Chorzów? W Skarbie są także zdjęcia aktualne grupowe drużyn, przewidywane składy i gwiazdy poszczególnych zespołów, a także pełne sztaby szkoleniowe, medyczne i pomocnicze. Niektórzy pracują w wąskim gronie, w jednym z klubów jego skład wchodzi kierowca, gdzie indziej kierownik magazynu sprzętu czy psycholog sportu.

Skarb Kibica „Przeglądu Sportowego” to także mnóstwo atrakcyjnych wizualnie i unikalnych statystyk prowadzonych przez zespół redakcyjny, przewidywania ekspertów, różnorakie statystyki i analiza ligowej jesieni. Nie może zabraknąć także bogatej sekcji historycznej oraz terminarza rundy wiosennej. Prezentujemy wszystkie komplety strojów, jakie nasi ligowcy przygotowali na trwający sezon, w tym te specjalnie na wiosnę.

Skarb Kibica wraz z gazetą "Przegląd Sportowy" w cenie 14,90 zł dostępny będzie od 9 lutego w punktach sprzedaży prasy, a zamówić go można będzie także na stronie www.literia.pl

*Materiał reklamowy we współpracy z Przeglądem Sportowym.