Skuteczni wypożyczeni / Inne / KGHM Zagłębie Lubin
Skuteczni wypożyczeni 30 kwi

Skuteczni wypożyczeni

W ten weekend po raz kolejny dali znać o sobie wypożyczeni z KGHM Zagłębia Lubin piłkarze. Trzech z nich kończyło mecze swoich obecnych drużyn z bramkami na koncie. Zapraszamy na tradycyjne podsumowanie występów Miedziowych, którzy w tej rundzie są na wypożyczeniu.

30 kwi 2018 09:30

Fot. Tomasz Folta
Autor Zagłębie Lubin

Udostępnij

Inne

Na boiskach Lotto Ekstraklasy swoje trzecie trafienie tej wiosny zanotował Adam Buksa. Napastnik wypożyczony do Pogoni Szczecin wpisał się na listę strzelców w spotkaniu z Sandecją Nowy Sącz i przyczynił się do wygranej swojej drużyny 2:0. Dla "Buksika" była to trzecia bramka w nowych barwach, wcześniej zaliczył "dublet" w starciu z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza.

Nasi zawodnicy pokazali się również na zapleczu Lotto Ekstraklasy. Na listę strzelców wpisali się Sebastian Bonecki (pierwszy gol w barwach Odry Opole) oraz Artur Siemaszko (ósme trafienie dla Stomilu Olsztyn). Bramki te jednak nie dały ich zespołom zwycięstwa. Odra tylko zremisowała z Chrobrym Głogów, a Stomil uległ Rakowowi Częstochowa 1:2.

Dominik Jończy rozegrał pełne 90 minut w starciu Chojniczanki z Wigrami. Jego drużyna zwyciężyła 3:0 i wciąż jest w walce o awans do Lotto Ekstraklasy.

W miniony weekend nie zagrał natomiast Karol Żmijewski. Jego Warta Poznań przegrała na wyjeździe z Łódzkim KS 2:0.