Spotkanie z przedstawicielami DZPN 12 sty

Spotkanie z przedstawicielami DZPN

Wczoraj na Stadionie Zagłębia doszło do spotkania przedstawicieli Klubu z władzami Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej. Tematem rozmowy, w której uczestniczyli m.in. Prezes Zarządu Zagłębia Lubin S.A. Michał Kielan oraz Prezes DZPN Andrzej Padewski, była współpraca obu podmiotów.

12 sty 2022 11:00

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Inne

Dolnośląski Związek Piłki Nożnej to jeden z największych wojewódzkich związków w naszym kraju, który w swoich strukturach zrzesza ponad 600 klubów. Odpowiada on za prawidłowe funkcjonowanie rozgrywek niższych lig oraz prowadzi zmagania dziecięco-młodzieżowe. Współpraca z takim partnerem, daje profesjonalnym klubom wiele korzyści, choćby poprzez lepsze rozeznanie w młodych talentach rozsianych po całym województwie. We wczorajszym spotkaniu z ramienia związku udział wzięli prezes Andrzej Padewski oraz dyrektor podokręgu Legnica Adam Michalik.

- Bardzo się cieszę, że zostaliśmy zaproszeni na spotkanie przez pana prezesa. Od czasu objęcia przez pana Michała Kielana kierownictwa w Zagłębiu, jest to już moja druga wizyta na stadionie. Osoby, które mnie znają, to wiedzą, że nie trzeba mnie namawiać do współpracy. Jestem pozytywnie zaskoczony tym, co obecnie dzieje się w klubie. Wydaje mi się, że wszystko idzie w bardzo dobrym kierunku. Dla mnie to bardzo ważne, bo silne Zagłębie Lubin to silna dolnośląska piłka – mówi Andrzej Padewski, prezes Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej.