Staże trenerskie w Zagłębiu Lubin 1 sie

Staże trenerskie w Zagłębiu Lubin

Zagłębie Lubin S.A. oraz Akademia Piłkarz Zagłębie organizują staże trenerskie. W programie warsztaty, obserwacje, treningi, konsultacje (zajęcia poprowadzą wyłącznie trenerzy Akademii KGHM Zagłębie i sztab trenerski I zespołu Ekstraklasy). Uczestnicy otrzymają specjalne certyfikaty, uwzględniane min. podczas kursów trenerskich UEFA A. Staż rozpocznie się 29 sierpnia i potrwa do 2 września, warunkiem otrzymania certyfikatu jest udział we wszystkich zajęciach. Odpłatność za staż wynosi 350,- zł.

1 sie 2016 12:41

Autor Zagłębie Lubin

Udostępnij

Inne

 - Staże organizowane przez Zagłębie Lubin i Akademię Piłkarską KGHM Zagłębie cieszą się wielką popularnością, dlatego zdecydowaliśmy się na trzecią edycję. Chętnie dzielimy się wiedzą i naszymi doświadczeniami, chcemy się rozwijać i przekazywać pomoce dydaktyczne dobrej jakości. Stażyści będą  mieli możliwość rozmów z trenerami i obserwacji pracy I zespołu oraz najlepszych zespołów Akademii Piłkarskiej - tłumaczy organizator stażu, dyrektor AP KGHM Zagłębie Krzysztof Paluszek.

O kwalifikacji decyduje kolejność zgłoszeń oraz Dyrektor Sportowy P. Burlikowski i Dyrektor Akademii Piłkarskiej K. Paluszek.

Informacje ogólne:

uczestnicy stażu są zobowiązani do uczestnictwa we wszystkich zajęciach szkoleniowych wyznaczonych przez Klub, po których otrzymają certyfikat potwierdzający ich udział.uczestnicy stażu są zobowiązani do właściwego ubioru podczas zajęć (dresy, buty sportowe, itp.) oraz przebywania w miejscach wyznaczonych dla nich przez Organizatorów.

Zgłoszenia proszę kierować wyłącznie na adres mailowy: k.paluszek@zaglebie.com

Więcej informacji udziela dyrektor Akademii Krzysztof Paluszek 785 992 983.