Stwórz grupę zorganizowaną i obejrzyj mecz z Wartą za darmo! 25 sie

Stwórz grupę zorganizowaną i obejrzyj mecz z Wartą za darmo!

Jakieś plany na piątek? Jeśli nie to zapraszamy na spotkanie 2. kolejki PKO Ekstraklasy pomiędzy KGHM Zagłębiem a Wartą Poznań. W ramach zakończenia wakacji wszystkie grupy liczące przynajmniej 10 osób obejrzą piątkowy mecz za 0 złotych! Jak zdobyć darmowe wejściówki? Wszystkie instrukcje znajdziecie w rozwinięciu poniżej.

25 sie 2020 18:00

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Inne

Warunkiem stworzenia grupy zorganizowanej jest zebranie przynajmniej 10 osób oraz poprawne wypełnienie formularza zgłoszeniowego w terminie do 27.08.2020 r. do godz. 10:00. Formularz należy później przesłać na adres e-mail: bilety@zaglebie.com. Promocja dotyczy sektorów: Rodzinnego, E i F. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: 76 746 96 29.
 
 
Mamy również kilka informacji towarzyszących piątkowemu spotkaniu z Wartą Poznań. Przede wszystkim kasy biletowe w dniu meczu będą zamknięte!!! Czasu zostało sporo, więc z pewnością znajdziecie chwilę i pomyślicie o zaopatrzeniu w wejściówkę, gdyż kupno biletu bezpośrednio na Stadionie Zagłębia będzie niemożliwe.
 
W porównaniu do ostatniego meczu z Lechem Poznań, otwarte będą kołowrotki przy wejściu do sektora A1 i A2. Jeżeli jesteś posiadaczem karnetu na sektor A1, A2, VIP1, VIP2 i Super VIP, Twoje wejście znajduje się właśnie przez kołowrotki A1 i A2. Informujemy również, że parking Super VIP będzie dostępny już od godz. 16:00 tj. 2 godziny przed pierwszym gwizdkiem sędziego.
 
Podobnie jak w zeszły piątek dla wszystkich kibiców „Miedziowych” otwieramy Strefę Kibica! Strefa znajduje się na terenach zielonych przed głównym budynkiem klubowym i będzie otwarta od godz. 15:00. Mamy przygotowane dla Was food trucki, zimne piwo, a także liczne konkursy wiedzy o Zagłębiu!
 
Do zobaczenia w piątek!