Szef Kuchni Paweł Ryckiewicz dołączył do naszego Klubu / Inne / KGHM Zagłębie Lubin
Szef Kuchni Paweł Ryckiewicz dołączył do naszego Klubu 2 mar

Szef Kuchni Paweł Ryckiewicz dołączył do naszego Klubu

Miło nam poinformować, iż do naszego Klubu dołączył nowy pracownik. Paweł Ryckiewicz będzie opowiadał za żywienie młodych zawodników Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie oraz piłkarzy pierwszego zespołu Miedziowych.

2 mar 2022 15:30

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Inne

Paweł Ryckiewicz jest szefem kuchni z kilkunastoletnim doświadczeniem. W swojej zawodowej karierze gotował m.in. dla reprezentacji Polski w piłce ręcznej, szczypiornistów VIVE Kielce oraz piłkarzy Rakowa Częstochowa. Ponadto współpracował z reprezentacją Węgier podczas Mistrzostw Europy 2016 rozgrywanych w Polsce.

Paweł Ryckiewicz to pasjonat gotowania, a także specjalista w dziedzinie zdrowego żywienia i dietetyki. Jego obecność w naszym Klubie z pewnością pomoże młodym sportowcom w rozwijaniu swoich umiejętności piłkarskich. Szef Kuchni będzie także ściśle współpracował z pierwszym zespołem KGHM Zagłębia Lubin.