Trener Janusz Stańczyk przeszedł na emeryturę / Inne / KGHM Zagłębie Lubin
Trener Janusz Stańczyk przeszedł na emeryturę 1 wrz

Trener Janusz Stańczyk przeszedł na emeryturę

Po 32 latach pracy na rzecz Zagłębia Lubin Pan Trener Janusz Stańczyk przeszedł na emeryturę. W przerwie derbowego meczu KGHM Zagłębia ze Śląskiem Wrocław, miało miejsce oficjalnie pożegnanie i podziękowanie za wkład w rozwój naszego Klubu.

1 wrz 2021 09:12

Udostępnij

Inne

Pan Janusz Stańczyk, to były zawodnik, a później wieloletni trener w Zagłębiu Lubin. W swojej karierze zawodowej prowadził nie tylko grupy młodzieżowe, ale również pierwszą drużynę Miedziowych, choćby w meczu ze słynnym A,C Milan. Jak sam często powtarza, z pracy z młodymi zawodnikami czerpał ogromną radość, a pod jego okiem trenowało wielu graczy, którzy później trafiali nie tylko do najwyższej drużyny KGHM Zagłębia, ale i dostąpiło zaszczytu reprezentowania Polski.

Dlatego w  przerwie derbowego spotkania nastąpiła uroczystość, podczas której podziękowania na ręce trenera Janusza Stańczyka złożyli Dyrektor AP KGHM Zagłębie Adam Buczek, trener Janusz Rak oraz Dyrektor Sportowy KGHM Zagłębia Lubomir Guldan. 

My ze swojej strony raz jeszcze dziękujemy za pracę na rzecz Zagłębia Lubin i życzymy Panu Trenerowi wszystkiego, co najlepsze!