Urodziny Zielonego Przedszkola 23 wrz

Urodziny Zielonego Przedszkola

Zielone Przedszkole z ulicy Polnej obchodziło swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji w placówce odbyła się jubileuszowa zabawa. Przy takiej okazji nie mogło zabraknąć naszej obecności!

23 wrz 2021 10:00

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Inne

Na urodzinach Zielonego Przedszkola pojawiliśmy się razem z naszą maskotką, Panią Krecikową, która od razu przykuła uwagę dzieci. Zaczęło się od nieśmiałego machania do specjalnego gościa, ale już po chwili wszyscy podchodzili, żeby przywitać się, przytulić i zrobić sobie wspólne zdjęcie.

Nie był to jednak koniec atrakcji dla dzieci. Urodziny Zielonego Przedszkola przeniosły się po chwili na zewnątrz, gdzie przygotowane były dla nich różne konkurencje. Dzieci mogły poćwiczyć rzucanie ziemniakami do celu czy slalom pomiędzy przeszkodami. Poza aktywnościami sportowymi, czekały na nich także zajęcia manualne. Każde dziecko mogło stworzyć swój własny stroik z przygotowanych materiałów oraz pokazać swoje zdolności artystyczne, malując farbami specjalnie przygotowaną folię.

Przy dobrej zabawie czas mija jednak bardzo szybko i nasza wizyta dobiegła końca. Pożegnanie było trudne, ale my już nie możemy doczekać się kolejnej wizyty w Zielonym Przedszkolu.

Dziękujemy za zaproszenie!