Ważne informacje dotyczące sprzedaży biletów na mecz z Lechem 3 gru

Ważne informacje dotyczące sprzedaży biletów na mecz z Lechem

Już w niedzielę o godzinie 17:30 KGHM Zagłębie Lubin podejmie na Stadionie Zagłębia Lecha Poznań. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków Miedziowych do zakupu biletów na spotkanie 17. kolejki PKO Ekstraklasy! Więcej istotnych informacji dotyczących nadchodzącego spotkania znajdziecie w rozwinięciu newsa.

3 gru 2021 17:00

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Inne

SPRZEDAŻ BILETÓW NA MECZ Z LECHEM POZNAŃ:

Informujemy, iż brak miejsc w systemie sprzedaży biletów on-line na poszczególnych sektorach wynika z dostępności 50% stadionu z powodu panujących obostrzeń. Co ważne, limit ten nie obejmuje osób zaszczepionych przeciwko COVID-19. 

Dlatego, że w związku z zaistniałą sytuacją, osoby posiadające ważne zaświadczenie o szczepieniu wciąż mogą nabyć wejściówkę na wybrane sektory
 

  • W naszym Fan Shopie w Galerii Cuprum na podstawie ważnego zaświadczenia o szczepieniu.
     
  • W dniu meczu kasach biletowych na Stadionie Zagłębia (będą otwarte kasy nr 1, 2, 4 oraz 5). 
     
  • Ponadto osoby, które otrzymały voucher na niedzielne spotkanie z Lechem Poznań, w dniu meczu będą mogły wymienić go na bilet w kasach nr 1,2,4 lub 5.
     
  • Osoby posiadające bilet VIP lub Super VIP prosimy o zapoznanie się z regulaminem TUTAJ

Przypominamy także o ofercie przygotowanej dla sympatyków Miedziowych. Dla wszystkich osób, które wybiorą się w niedzielę na Stadion Zagłębia w górniczych mundurach, Klub przygotował specjalną ofertę cenową, w postaci biletu za symboliczną złotówkę, który będzie można nabyć w dniu meczu w kasach biletowych.

Z uwagi na spodziewaną, dużą frekwencję, prosimy o przybycie na Stadion uprzednio wcześniej.

 

Wszystkie informacje dotyczące sprzedaży karnetów i biletów można uzyskać pod numerem telefonu: 76 746 96 29 – w godz. 8:00 – 15:00