Weź udział w zbiórce elektroodpadów i zyskaj voucher na mecz z Jagiellonią! / Inne / KGHM Zagłębie Lubin
Weź udział w zbiórce elektroodpadów i zyskaj voucher na mecz z Jagiellonią! 12 kwi

Weź udział w zbiórce elektroodpadów i zyskaj voucher na mecz z Jagiellonią!

Wielkimi krokami zbliża się Międzynarodowy Dzień Matki Ziemi. Z tej okazji jako Klub organizujemy zbiórkę elektroodpadów. Każda osoba, która w poniedziałek przyniesie zużyty sprzęt elektryczny lub elektroniczny, otrzyma voucher na najbliższe domowe spotkanie KGHM Zagłębia Lubin z Jagiellonią Białystok.

12 kwi 2024 13:00

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Inne

22 kwietnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Matki Ziemi ustanowiony przez Zgromadzenie Ogólne ONZ w 2009 roku. Obchody tego święta stanowią okazję do podniesienia na całym świecie świadomości społecznej dotyczącej dobrobytu naszej planety i całego życia na niej, mając także na uwadze ochronę klimatu. 

Z tej okazji w poniedziałek 15 kwietnia w godzinach 16:00 - 19:00 organizujemy zbiórkę elektroodpadów na terenach zielonych przed Klubem. Każda osoba, która w tym czasie przyniesie w wyznaczone miejsce zużyte sprzęt, otrzyma voucher na domowe spotkanie Miedziowych z liderem PKO BP Ekstraklasy Jagiellonią Białystok, które zostanie rozegrane na KGHM Zagłębie Arena w sobotę 20 kwietnia o godzinie 20:00.

Do elektroodpadów zalicza się m.in: elektryczne urządzenia gospodarstwa domowego, sprzęt teleinformatyczny, telekomunikacyjny, audiowizualny, oświetleniowy i medyczny, narzędzia elektryczne i elektroniczne, automaty, czujniki, urządzenia pomiarowe itp.

Informujemy, iż ilość voucherów jest ograniczona.