Włączamy się w pomoc Chojnowiance Chojnów / Inne / KGHM Zagłębie Lubin
Włączamy się w pomoc Chojnowiance Chojnów 20 lut

Włączamy się w pomoc Chojnowiance Chojnów

Jako Klub włączamy się w pomoc Chojnowiance Chojnów, która w wyniku pożaru i spalenia klubowego budynku, straciła cały sprzęt sportowy wykorzystywany przez młodych zawodników akademii oraz seniorów.

20 lut 2024 11:30

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Inne

W piątek 9 lutego doszło do pożaru obiektów klubowych KS Chojnowianka Chojnów. W wyniku tego nieszczęsnego zdarzenia spaleniu oraz zniszczeniu uległ sprzęt sportowy i treningowy, wykorzystywany przez młodych zawodników Akademii, a także zespół seniorów występujący w lidze okręgowej. Obecnie budynek klubowy jest całkowicie wyłączony z użytku, a po przeprowadzeniu ekspertyz służb, oszacowane zostaną całkowite szkody sprzętowe. Z racji na zbliżający się powrót rozgrywek w ramach rundy wiosennej, stanowi to poważne utrudnienie w codziennym funkcjonowaniu klubu.

Zachęcamy do wspierania naszego zaprzyjaźnionego klubu poprzez zasilenie prowadzonej zbiórki, którą znajdziecie TUTAJ. Pomóc możecie również przynosząc potrzebne wyposażenie piłkarskie w postaci m.in. piłek, znaczników czy grzybków do FanShopu Zagłębia znajdującego się w galerii Cuprum Arena.