Wracamy do gry | Karnety na Jesień 2021 niebawem w sprzedaży / Inne / KGHM Zagłębie Lubin
Wracamy do gry | Karnety na Jesień 2021 niebawem w sprzedaży 25 cze

Wracamy do gry | Karnety na Jesień 2021 niebawem w sprzedaży

Za nami dość specyficzny sezon, w którego trakcie przez wiele miesięcy pozbawieni byliśmy Waszego wsparcia. Tym bardziej cieszymy się z tego, że już za kilkanaście dni, bo w drugim tygodniu lipca, rozpocznie się sprzedaż wejściówek na nową kampanię. Zakup karnetu uprawnia do udziału we wszystkich domowych meczach, rozgrywanych w rundzie jesiennej sezonu 2021/2022 na Stadionie Zagłębia. Zapraszamy więc Was do zapoznania się ze szczegółami.

25 cze 2021 19:46

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Inne

Dziewięć niezwykłych spotkań.

Rozpocznijmy od informacji niezwykle istotnej, bo związanej z 75-leciem Klubu. W rundzie jesiennej rozegramy aż dziewięć spotkań domowych. Każde z nich będzie wyjątkowe, niezależnie od rywala – wszak kolejny okrągły jubileusz czeka nas dopiero za pięć lat. Dodatkowo my wszyscy jesteśmy spragnieni sportowych emocji, przeżywanych „na żywo” na obiekcie Zagłębia Lubin. Dlatego w tych historycznych chwilach nie może Was zabraknąć i wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom, przygotowaliśmy ofertę specjalną.

75 na prostą? To proste!

O tym, jak ważni dla każdego zespołu są jego kibice, nie trzeba nikogo przekonywać, nas także. Wiemy, że poprzedni rok mocno nas wszystkich doświadczył. Niemniej chcemy, aby każdy z Was, sympatyków Miedziowych, w tym historycznym, jubileuszowym roku mógł wziąć udział w jak największej liczbie spotkań KGHM Zagłębia. Zakup karnetu jest zawsze sprawą emocjonalną, tutaj aspekt finansowy ma drugorzędne znaczenie. Udowodniliście to nie raz, będąc z nami na dobre i na złe, dlatego w tym historycznym roku 75 – lecia mamy dla Was niespodziankę. Karnet na sektory wchodzące w skład tzw. „Prostej” (E,F) w tej rundzie kupicie za jedyne 75 złotych! I to niezależnie od tego, czy jest się młodym, czy bardziej doświadczonym sympatykiem Zagłębia Lubin.

Im szybciej, tym lepiej!

We wspomnianej promocji ważny jest czas, gdyż obowiązuje ona tylko do drugiego meczu domowego włącznie. Wyjątek stanowi tutaj wymiana voucherów dla pracowników Grupy Kapitałowej KGHM i w tym przypadku, zakup wejściówki w promocyjnej cenie 75 zł możliwy jest do czwartego meczu domowego. Co ważne, ze względu na panujące obostrzenia sanitarne, prowadzona sprzedaż karnetów będzie otwarta dla wszystkich kibiców, bez pierwszeństwa dla osób, które posiadały karnety na rundę wiosenną poprzedniego sezonu. Ceny karnetów na pozostałe sektory nieznacznie wzrosną, ale jest to podyktowane tylko i wyłącznie tym, że na zwiększa się liczba spotkań domowych po przyjęciu przez Ekstraklasę S.A. nowego systemu rozgrywek. Tym bardziej zakup stałej wejściówki na rundę jesienną sezonu 2021/2022 wydaje się idealnym rozwiązaniem.

Bez Was, to nie to samo!

Niezwykle mocno zależy nam na tym, aby po długim czasie nieobecności spowodowanym pandemią, stworzyć z Wami nowe, absolutnie niezapomniane wspomnienia, które w pamięci przywoływać będziemy jeszcze wielokrotnie przy okazji następnych jubileuszy. Ten trudny czas dotknął nas wszystkich na poziomie zdrowotnym, ale także i finansowym. Nie chcemy stawiać Was przed trudnym wyborem, stąd też symboliczna cena za karnet na wybrane sektory ma sprawić, że na Stadionie Zagłębia będziemy gościć jak najwięcej sympatyków Zagłębia Lubin. Bo jeśli budować atmosferę piłkarskiego święta, to tylko z Wami! Chcemy, aby nasz obiekt był miejscem, do którego będziecie wracać z przyjemnością i gdzie spotkacie ludzi dzielących wspólną pasję. A być może zawiążecie nowe przyjaźnie i to dzięki Wam, wspólnie będziemy budować Miedziową Tożsamość.

Nowy Karnet, Nowa Karta – gratka dla kolekcjonerów.

Jeszcze się zastanawiasz, dlaczego warto kupić karnet na nowy sezon? Ponieważ na każdego posiadacza karnetu czeka wyjątkowa, nowa Karta Kibica, która może być cennym eksponatem wielu kolekcji. Należy jednak się spieszyć, gdyż sprzedaż karnetów zawieszona będzie po rozegraniu przez KGHM Zagłębie czwartego meczu domowego. Nie ma więc co się namyślać – trzeba działać!

O rozpoczęciu sprzedaży biletów poinformujemy w osobnym komunikacie

CENNIK