Wspieramy zbiórkę "Miedziany Mikołaj" 16 lis

Wspieramy zbiórkę "Miedziany Mikołaj"

Jako Klub zawsze wspieraliśmy wszelkie akcje niosące pomoc, dlatego nie inaczej będzie również i tym razem. Tradycyjnie dołączamy do corocznej zbiórki organizowanej przez stowarzyszenie „Zagłębie Fanatyków” – Miedziany Mikołaj, której celem jest zebranie jak największej ilości słodyczy dla podopiecznych Domów Dziecka z naszego regionu.

16 lis 2021 16:45

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Inne

Wszyscy Kibice, którzy przyjdą na każdy z trzech domowych meczów Miedziowych do końca obecnego roku, będą mogli zostawić upominek dla potrzebujących dzieci w postaci słodyczy lub artykułów spożywczych. Każda osoba, która wesprze akcję Miedziany Mikołaj, otrzyma od nas dedykowaną naklejkę w kształcie serca, którą będzie można przykleić chociażby w widocznym miejscu swojego ubrania.

Zbiórka rozpocznie się już w poniedziałek podczas najbliższego domowego spotkania z Radomiakiem Radom i będzie również kontynuowana przed meczami z Lechem Poznań i Wisłą Kraków, które odbędą się w grudniu. Ponadto słodycze można przekazać w naszym FanShopie w galerii Cuprum Arena, osiedlowych sklepach Społem i Polka, EcoMyjni na ul. Kolejowej lub w siedzibie związku Solidarność Pebeka. Już niejednokrotnie pokazywaliśmy, że razem jesteśmy w stanie wiele zdziałać, dlatego zachęcamy Was do wsparcia akcji trwającej do Świąt Bożego Narodzenia. Pamiętajcie, warto pomagać!