Wygrywaj w drugiej edycji zdrapki LOTTO Ekstraklasa! 15 lis

Wygrywaj w drugiej edycji zdrapki LOTTO Ekstraklasa!

Ponad 17,4 mln złotych znalazło się w puli nagród drugiej edycji zdrapki LOTTO Ekstraklasa przygotowanej przez Partnera Tytularnego ligi ? spółkę Totalizator Sportowy! Od 16. kolejki losy będzie można kupić m.in. przy okazji meczów na części stadionów ligowych.

15 lis 2017 11:38

Fot. Ekstraklasa
Autor Zagłębie Lubin

Udostępnij

Inne

Pierwsza edycja zdrapki z premierą w kwietniu i maju tego roku okazała się wielkim sukcesem. Losy cieszyły się sporą popularnością. Zanotowano wówczas dwie najwyższe wygrane w wysokości 250 tysięcy złotych.

Odpowiadając na zainteresowanie ze strony kibiców, Totalizator Sportowy wspólnie z Ekstraklasą przygotował drugą edycję loterii. Nakład losów został powiększony z 4 do 6 milionów, a pula nagród wzrosła z 11 622 000 złotych do 17 419 805 złotych.

Losy kupić można w kolekturach LOTTO oraz w autoryzowanej sieci dystrybucji już od 7 listopada. W trakcie 16. i 17. kolejki będą one dostępne także na części stadionów. Totalizator Sportowy uruchomi na nich punkty sprzedaży przy okazji meczów LOTTO Ekstraklasy.

Cena jednego losu to pięć złotych. Losy oferowane są w trzech transzach po dwa miliony sztuk każda. Dzięki zakupowi można wygrać nagrody pieniężne w wysokości od 5 złotych do 250 tysięcy złotych. Najwyższych wygranych jest aż trzy - po jednej na każdą transzę.

?*Uczestnictwo w loterii wyłącznie dla osób, które ukończyły 18 lat?