Wyniki plebiscytu "Zasłużeni dla Zagłębia" / Inne / KGHM Zagłębie Lubin
Wyniki plebiscytu "Zasłużeni dla Zagłębia" 27 gru

Wyniki plebiscytu "Zasłużeni dla Zagłębia"

Wraz ze sponsorem tytularnym Ekstraklasy PKO Bankiem Polskim stworzyliśmy projekt, dedykowany wszystkim kibicom Zagłębia Lubin. Przez cały październik mogliście zadecydować, którzy piłkarze oraz trener zostaną uhonorowani tytułem "Zasłużony dla Zagłębia". Po zliczeniu wszystkich głosów wiemy już, jakiego dokonaliście wyboru. Poniżej przedstawiamy Wam dwunastu laureatów plebiscytu, których wizerunki pojawią się na specjalnych tablicach, zawieszonych na trybunach Stadionu Zagłębia na sektorach F oraz G.

27 gru 2021 08:15

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Inne

Laureaci plebiscytu PKO Banku Polskiego "Zasłużeni dla Zagłębia":

  • Bramkarz: Krzysztof Koszarski
  • Obrońcy: Stefan Machaj, Andrzej Wójcik, Michał Stasiak, Andrzej Turkowski
  • Pomocnicy: Zbigniew Szewczyk, Adam Zejer, Wojciech Górski, Maciej Iwański, Radosław Kałużny
  • Napastnik: Eugeniusz Ptak
  • Trener: Stanisław Świerk

Wizerunek każdego z wyżej wymienionych laureatów znajdzie się na dedykowanych tablicach, które będziecie mogli zobaczyć już podczas pierwszego meczu rundy wiosennej, kiedy to zespół KGHM Zagłębia Lubin zmierzy się na Stadionie Zagłębia z Legią Warszawa. Zarówno każdy ze znajdujących się w tym gronie zawodników, jak i trener, mieli istotny wpływ na wyniki osiągane w przeszłości przez Miedziowych i niewątpliwie na stałe zapisali się na kartach historii naszego Klubu. W kolejnych dniach na naszej stronie internetowej będą pojawiać się artykuły, w których przybliżymy Wam sylwetki Zasłużonych.

Dziękujemy Wam za zaangażowanie się w cały projekt i tak wiele oddanych głosów. Wiemy, iż wybór z pewnością nie był prosty, jednak cieszymy się, że z Waszą pomocą udało się wyłonić 12 sylwetek, które znajdą się na wspomnianych tablicach. Efekty już niebawem. Do zobaczenia na Stadionie!