Wystawa z okazji 75-lecia Klubu do obejrzenia w Parku Leśnym 22 gru

Wystawa z okazji 75-lecia Klubu do obejrzenia w Parku Leśnym

Wystawa z okazji 75-lecia Zagłębia Lubin zawitała ostatnio do Parku Leśnego na Przylesiu. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia lubińskiego parku i przypomnienia jak budowano piękną historię i tradycję Miedziowego Klubu.

22 gru 2021 15:06

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Inne

Wszystkie najważniejsze momenty w dziejach naszego Klubu zebrane w jedną całość. Tak w skrócie można określić to, co czeka na wszystkich odwiedzających w najbliższych dniach Park Leśny w Lubinie. W wystawie na 75 lat Zagłębia Lubin zobaczycie archiwalne zdjęcia, poznacie historię naszego Klubu oraz ojców założycieli Zagłębia, a także największe sukcesy drużyny. To wszystko i wiele więcej zebrane na ponad dwudziestu obrazach. Zapraszamy do oglądania!