Zagłębie włączyło się w pomoc dla Pogorzelców / Inne / KGHM Zagłębie Lubin
Zagłębie włączyło się w pomoc dla Pogorzelców 28 gru

Zagłębie włączyło się w pomoc dla Pogorzelców

Ojciec z dwójką dzieci stracili w pożarze cały dorobek życiowy. Mieszkanie przy ul. Odrodzenia w Lubinie zostało doszczętnie spalone i wymaga kompleksowego remontu. Teraz w pomoc dla trzyosobowej rodziny włączają się kolejne firmy. Zachęcamy również, by wpłacać pieniądze na zrzutkę, którą udostępniamy poniżej.

28 gru 2023 12:43

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Inne

Zagłębie Lubin włączyło się w pomoc dla pogorzelców, którzy stracili niemal cały dorobek swojego życia. Klub oraz pracownicy przekazali upominki dla rodziny, a za naszym pośrednictwem do całej akcji dołączyła również Castorama z Lubina. Warto wspomnieć, że materiały budowlane konieczne do odbudowy przekazała firma Predom S.A. Z kolei tynki położyły dwie firmy ADM - tynki maszynowe oraz F.R.B Łukasz Witoński. Również na szczególne uznanie zasługują Dzieci z Domu Dziecka w Wilkowie, które przekazały słodkie upominki oraz pieniądze zarobione na świątecznym kiermaszu. 

Pan Krystian wraz z dwójką synów, którzy stracili mieszkanie w pożarze, spotkali się z Dziećmi z Domu w Wilkowie na Stadionie KGHM Zagłębie Arena. Poniżej prezentujemy fotorelację z tego wydarzenia. 

Zachęcamy również do dalszych wpłat na zbiórkę utworzoną przez Pana Krystiana -----> KLIK