Zapraszamy na mecz z Wisłą Kraków! 28 paź

Zapraszamy na mecz z Wisłą Kraków!

Zapraszamy wszystkich kibiców na zbliżający się pojedynek 14. kolejki LOTTO Ekstraklasy, który odbędzie się 31 października o godz. 18:00 na Stadionie Zagłębia.W najbliższy poniedziałek zagrają ze sobą zespoły KGHM Zagłębia Lubin i Wisły Kraków. Po decyzji wojewody dolnośląskiego Pawła Hreniaka zakaz wstępu publiczności obejmie sektor "G".

28 paź 2016 13:42

Autor Zagłębie Lubin

Udostępnij

Inne

Zapraszamy do zakupu biletów na mecz KGHM Zagłębie Lubin - Wisła Kraków.

Stacjonarna przedsprzedaż biletów:sklep klubowy w Cuprum Arena w Lubinie w godz. 10:00-21:00 - codziennie(ul. Generała Władysława Sikorskiego 20, II piętro)W salonie Empik Cuprum Arena w godz. 10:00-21:00 - codziennie(ul. Generała Władysława Sikorskiego 20, parter)W punkcie STS w godzinach 9:00-20:00 od wtorku do soboty oraz od 9:00 -18:00 w poniedziałek i niedzielę(al. Niepodległosci 18)Lista stacjonarnych punktów sprzedaży na terenie całej Polski ? kliknij TUTAJ

??oraz on-line na:

www.ekibic.zaglebie.comwww.kupbilet.pl

Zamówienie biletów grupowych na bilety@zaglebie.com

W dniu meczu, 31 października sprzedaż biletów będzie prowadzona:sklep klubowy w Cuprum Arena w Lubinie od godz. 10:00W salonie Empik Cuprum Arena od godz. 10:00W punkcie STS al. Niepodległosci 18 od godz. 09:00Kasy na stadionie czynne od godziny 16:00www.ekibic.zaglebie.com do godziny 14:00www.kupbilet.pl

Lista stacjonarnych punktów sprzedaży na terenie całej Polski ? kliknij TUTAJ.

Po dokonaniu rezerwacji on line prosimy upewnić się, że płatność została dokonana właściwie, a status zamówionego biletu został zmieniony na opłacony. 

Do kupienia biletu niezbędne jest:

dla osób pełnoletnich: podanie danych: imię, nazwisko i numer PESELdla osób niepełnoletnich: obecność opiekuna prawnego wraz z podaniem danych małoletniego: imię, nazwisko i numer PESELUWAGA: kupując bilet nie potrzebujemy wizerunku osoby.Zabierz całą rodzinę na Zagłębie!

Oferta biletów rodzinnych skierowana jest do rodziców i ich małoletnich dzieci (wiek najstarszego dziecka nie może przekraczać 18 lat w dniu zakupu biletu/karnetu). W ramach tej oferty możemy zakupić bilety na sektory: A1, A2, E, F, lub G. Bilety z oferty rodzinnej można kupować w punktach przedsprzedaży oraz w dniu meczu w kasach na stadionie.

Zainteresowanych zakupem biletów rodzinnych on-line prosimy o kontakt pod adresem mailowym: bilety@zaglebie.com. Prosimy pamiętać o konieczności posiadania niezbędnych danych osobowych do zakupu biletów, a przede wszystkim numeru PESEL.

Osobą małoletnią jest dziecko poniżej 18 roku życia posiadające jeden z wybranych dokumentów: dowód osobisty, legitymację szkolną lub inny dokument potwierdzający tożsamość.

W grupie taniej - bilety grupowe na Zagłębie!

Chcesz wspólnie ze swoją klasą lub znajomymi przeżyć sportowe emocje na Stadionie Zagłębia?! Zbierz 10 osób, zgłoś się do nas i kibicuj Miedziowym! Sprawdź jakie to proste. 

Grupy zorganizowane, co najmniej dziesięcioosobowe mogą skorzystać z oferty biletów grupowych:

DZIECIĘCYCH

Cena biletu dziecięcego wynosi 5 zł

*Oferta dotyczy grup dziecięcych, ze szkół, placówek wychowawczych, szkółek lub akademii sportowych. Na każde 10 osób przysługuje darmowe wejście dla 2 opienkunów.

DOROSŁYCH

Cena biletu grupowego dorosłego: 10 złotych

Rezerwacje telefoniczne przyjmujemy na 7 dni przed meczem, warunkiem otrzymania biletów jest przesłanie listy imiennej, według wzoru z załącznika (kliknij TUTAJ) (najpóźniej 3 dni przed meczem).

Zgłoszenia oraz wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail: maria.mielniczak@zaglebie.com.

Numer kontaktowy: 76 746 96 29 - p. Maria Mielniczak.

Nowy kibic - tańsze bilety!

Kibice, którzy nie oglądali jeszcze meczu na Stadionie Zagłębia mają możliwość zakupu biletu w niższej cenie. Cena pierwszego biletu zostanie obniżona do wartości biletu młodzieżowego! Przyjdź na Miedziowych, poczuj atmosferę piłkarskiego święta i bądź z nami już zawsze!

Promocja dostępna jest tylko w kasach Stadionu Zagłębia w dniu meczu.

Dojazd na Stadion Zagłębia