Zbierz najliczniejszą grupę zorganizowaną i wygraj trening na obiektach Zagłębia! / Inne / KGHM Zagłębie Lubin
Zbierz najliczniejszą grupę zorganizowaną i wygraj trening na obiektach Zagłębia! 12 maj

Zbierz najliczniejszą grupę zorganizowaną i wygraj trening na obiektach Zagłębia!

Z okazji ostatniego meczu w sezonie 2022/2023 przygotowaliśmy konkurs skierowany do grup zorganizowanych. Najliczniejsza grupa, która pojawi się w następny piątek na Stadionie Zagłębia wygra trening z jednym z trenerów oraz zawodnikiem KGHM Zagłębia Lubin! Szczegóły konkursu poniżej.

12 maj 2023 15:30

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Inne

Waszym zadaniem jest zebranie jak największej grupy zorganizowanej na zbliżające się spotkanie KGHM Zagłębia Lubin ze Stalą Mielec. W założeniu grupa musi liczyć minimum 10 osób, a zasiadać możecie na sektorach B (sektor rodzinny), E oraz F.

Aby zgłosić swoją grupę należy wypełnić formularz dostępny na naszej stronie w zakładce BILETY, a następnie przesłać go na adres e-mail: bilety@zaglebie.com w terminie do 16 maja 2023 r. (wtorek), do godziny 12:00. Ceny biletów to: 5 zł – bilet ulgowy oraz 10 zł – bilet normalny.

Nagrodą w konkursie jest możliwość uczestnictwa w treningu z trenerem oraz zawodnikiem I Zespołu na boiskach AP KGHM Zagłębia. Zwycięzcy zostaną wyłonieni po meczu 33. Kolejki PKO BP Ekstraklasy ze Stalą Mielec, co zostanie ogłoszone na facebookowym oraz twitterowym profilu KGHM Zagłębia Lubin oraz za pośrednictwem telefonu, na numer podany w zgłoszeniu grupy do udziału w konkursie.

Zachęcamy do składania zgłoszeń i trzymamy kciuki za wszystkich uczestników naszego konkursu!

REGULAMIN