Zmarł Stanisław Michalski / Inne / KGHM Zagłębie Lubin
Zmarł Stanisław Michalski 17 kwi

Zmarł Stanisław Michalski

W nocy z niedzieli na poniedziałek, w wieku 67 lat zmarł wieloletni pracownik naszego Klubu, lekarz I zespołu KGHM Zagłębia Lubin, Stanisław Michalski.

17 kwi 2023 11:27

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Inne

Dr Stanisław Michalski był związany z naszym Klubem od 1984 roku. Przez blisko 40 lat leczył piłkarzy pierwszej drużyny, a także młodych zawodników akademii naszego Klubu. Był cenionym fachowcem znanym przez całe środowisko sportowe w naszym regionie. Przez współpracowników, a także wszystkich ludzi z naszego Klubu zostanie zapamiętany jako pomocny człowiek i specjalista w swojej dziedzinie.

W imieniu Prezesa Zarządu oraz wszystkich pracowników składamy najszczersze kondolencje i wyrazy współczucia rodzinie zmarłego.