Zobacz derby na dużym ekranie! / Inne / KGHM Zagłębie Lubin
Zobacz derby na dużym ekranie! 22 lut

Zobacz derby na dużym ekranie!

W najbliższą niedzielę o godzinie 17:30 podopieczni Piotra Stokowca zmierzą się w spotkaniu wyjazdowym ze Śląskiem Wrocław. Serdecznie zapraszamy Kibiców Miedziowych na wspólne oglądanie meczu. Derbowy pojedynek zostanie wyświetlony na dużym ekranie, a spotkamy się w formie kina samochodowego, które będzie miało miejsce na parkingu VIP przy Stadionie Zagłębia.

22 lut 2022 15:00

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Inne

W ramach 23. kolejki PKO BP Ekstraklasy zespół KGHM Zagłębia Lubin zmierzy się we Wrocławiu z drużyną Jacka Magiery. Derbowe pojedynki zawsze dostarczają wielu emocji, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, iż Miedziowi będą chcieli zrewanżować się za ostatnie starcie rozgrywane w Lubinie. Wiemy, że nasi Kibice nie będą mogli wspierać KGHM Zagłębia z trybun wrocławskiego stadionu, dlatego też jako Klub chcemy zapewnić Wam jak najlepsze warunki do wspólnego oglądania niedzielnego widowiska. Przy współpracy ze stacją CANAL+ organizujemy kino samochodowe na parkingu VIP przy Stadionie Zagłębia. Uczestnicy wydarzenia będą mogli także skorzystać z oferty gastronomicznej i specjalnej strefy animacji dla najmłodszych. Wjazd na teren parkingu VIP od godziny 16:00, natomiast cała strefa ruszy o 16:30. Ilość miejsc parkingowych będzie ograniczona.

Oglądajcie wszystkie mecze wyjazdowe KGHM Zagłębia Lubin i wiele innych hitów piłkarskich w CANAL+ online teraz w promocyjnej ofercie, którą znajdziecie TUTAJ.

Do zobaczenia!