Zobaczyli Zagłębie od środka 6 lis

Zobaczyli Zagłębie od środka

Czasem warto przełamać szkolną rytunę i w ramach wspólnego wyjścia z klasą przeżyć coś nowego. Ostatnio przekonali się o tym uczniowie jednej z lubińskich Szkół Podstawowych, którzy w ramach klasowej wycieczki mieli okazję zwiedzać nasz klub.

6 lis 2019 13:30

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Inne

Wielu kibiców sportowych tak naprawdę nigdy nie miało okazji zobaczyć jak codzienie funkcjonuje klub piłkarski. Sympatycy piłki nożnej odwiedzają obiekty sportowe przeważnie w dniu meczu i wówczas to ich uwaga skoncentrowana jest głównie na tym, co dzieje się na murawie. A przecież także w tych normalnych, nie meczowych dniach, Zagłębie Lubin także pracuje, tylko inny sposób. W jaki? O tym można przekonać się osobiście wybierając się na wycieczkę po naszych korytarzach i pomieszczeniach klubowych.


Z takiej okazji skorzystali uczniowie szóstej klasy Szkoły Podstawowej nr 5 w Lubinie, którzy wraz z wychowawcą postanowili przekonać się na własne oczy jak Zagłębie Lubin wygląda "od środka". Goście mieli okazję zejść na murawę, czy także do szatni, ale również zapoznać się z klubową salą pamięci czy kameralnym "Sky Boxem". 

Wrażenia z takiej perspektywy poznawania klubu są niesamowite, dlatego jeśli chcecie osobiście przekonać się jak funkcjonuje ekstraklasowa drużyna, to skorzystajcie z możliwości i umówcie się z klasą na wycieczkę po naszym obiekcie.

Szczegółowe informację można uzyskać pod numerem telefonu podanym poniżej:

  • Adres e-mail: magdalena.szafran@zaglebie.com
  • Telefon: +48 767469631

Pamiętajcie, widzimy się na stadionie!