#75LatZL | Jubileuszowy rok Zagłębia Lubin 1 sty

#75LatZL | Jubileuszowy rok Zagłębia Lubin

W Nowym Roku przypada 75-lecie istnienia naszego Klubu. Jeszcze nie tak dawno obchodziliśmy okrągłą rocznicę, a dziś rozpoczynamy kolejny etap w historii „Miedziowych". Wierzymy, że jak każdy do tej pory, także 2021 będzie wyjątkowy. Dlatego witamy go z optymizmem i zachęcamy do wspólnego przeżywania emocji, nie tylko piłkarskich!

1 sty 2021 17:00

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Klub

Co prawda na mecze piłkarskie w rozgrywkach PKO Ekstraklasy przyjdzie nam jeszcze poczekać kilka tygodni, ale w tym czasie możemy również powspominać wszystkie, wyjątkowe momenty w historii Zagłębia Lubin. Podczas najbliższych dwunastu miesięcy, będziemy bowiem publikować wiele materiałów związanych z działalnością klubu, ale także nawiązujących do dzielenia wspólnej, kibicowskiej pasji. Pojawi się także wiele niesamowitych historii czy sylwetek byłych zawodników i działaczy klubu z Lubina.

Zachęcamy także i Was do tego, aby pod hasztagiem #75latZL na Waszych mediach społecznościowych dzielić się z innymi wspomnieniami związanymi z „Miedziowymi".

W międzyczasie zadbamy także o inne atrakcje, aby ta rocznica i dla Was była wyjątkowa.

Dlatego obserwujcie wydarzenia na naszej stronie oraz na oficjalnych profilach Zagłębia Lubin na Facebooku, Twitterze czy Instagramie. Wkrótce uchylimy rąbka tajemnicy!

A tymczasem życzymy raz jeszcze wszystkim sympatykom „Miedziowych" niezapomnianych emocji, nie tylko sportowych i spełniania marzeń.

Do zobaczenia na Stadionie Zagłębia!