Auto Salon Peugeot Dejon & Dąbrowski zaprasza na mecz z Legią Warszawa! 25 lis

Auto Salon Peugeot Dejon & Dąbrowski zaprasza na mecz z Legią Warszawa!

W niedzielę 25 listopada KGHM Zagłębie Lubin zmierzy się w ramach 16. kolejki LOTTO Ekstraklasy z warszawską Legią. Wszystkich sympatyków „Miedziowych” na Stadion Zagłębia zaprasza Auto Salon Peugeot Dejon & Dąbrowski – sponsor niedzielnego meczu!

25 lis 2018 10:18

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Klub

Dejon & Dąbrowski to mający swoją siedzibę w Legnicy autoryzowany dealer Peugeot - francuskiej marki samochodów osobowych i dostawczych, która wysokiej klasy pojazdy dostarcza swoim klientom już od 1810 roku.

W ramach współpracy z Auto Salonem Peugeot Dejon & Dąbrowski, pracownicy Zagłębia Lubin S.A. korzystają z atrakcyjnych i funkcjonalnych modeli Peugeot: 308, 3008 czy też 5008.

Tytuł sponsora zaplanowanego na 25 listopada 2018 roku meczu z Legią Warszawa, to kolejny krok w budowie solidnych biznesowych relacji z Auto Salonem Peugeot Dejon & Dąbrowski. Dealer Peugeot jest już przecież Partnerem Motoryzacyjnym naszego Klubu, a także – od niedawna – sponsorem mieszczącego się na Stadionie Zagłębia Sektora Rodzinnego.

Zagłębie Lubin S.A. dziękuje Auto Salonowi Peugeot Dejon & Dąbrowski za wsparcie i zachęca kibiców do zapoznania się z ofertą naszego partnera.

Auto Salon Peugeot Dejon & Dąbrowski

ul. Poznańska 53
59-220 Legnica
tel.: 76 866 55 66 | e-mail: dejon@peugot.pl | dealer.peugeot.pl/dejon