Debiutujemy z nową odsłoną Biletów Online! 12 lip

Debiutujemy z nową odsłoną Biletów Online!

Wdrożenie nowych rozwiązań kosztowało nas sporo pracy, ale nowa wersja witryny internetowej ekibic.zaglebie.com to wizytówka naszego klubu, więc o półśrodkach nie było mowy. Jesteśmy przekonani, że nowa wersja popularnego ekibica przypadnie Wam, drodzy kibice, do gustu i spełni Państwa oczekiwania.

12 lip 2018 14:30

Fot. Advisage
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Klub

Debiutujemy z nową odsłoną Biletów Online! Wdrożenie nowych rozwiązań kosztowało nas sporo pracy, ale nowa wersja witryny internetowej ekibic.zaglebie.com to wizytówka naszego klubu, więc o półśrodkach nie było mowy. Jesteśmy przekonani, że nowa wersja popularnego ekibica przypadnie Wam, drodzy kibice, do gustu i spełni Państwa oczekiwania. Dziękujemy firmie Wasko za zbudowanie od nowa systemu sprzedaży biletów, który pozwoli w łatwy i szybki sposób zakupić wejściówkę, zaś firmie Advisage za zaprojektowanie jej wyglądu i dostosowanie do najnowszych trendów. Kierujemy wielkie podziękowania wspomnianym przedsiębiorstwom za nieocenione wsparcie podczas wdrażania naszych pomysłów.

– Bardzo zależy nam na tym, aby zakup biletów na mecze KGHM Zagłębia Lubin był dla naszych kibiców komfortowy i bardzo prosty - stąd decyzja o przygotowaniu nowej wersji witryny ekibic.zaglebie.com. We współpracy z Wasko i Advisage wykonaliśmy nową stronę, która jest zgodna z najnowszymi trendami, a przy tym nieskomplikowana w obsłudze. Zachęcam wszystkich sympatyków KGHM Zagłębia do zakupu biletów na mecze w nowym sezonie – powiedział prezes zarządu Mateusz Dróżdż.

Możemy zdradzić, że to jeszcze nie koniec! Niebawem razem z firmą Advisage przygotujemy dla kibiców kolejne niespodzianki.