Komunikat Klubu w sprawie Łukasza Poręby i Patryka Szysza / Klub / KGHM Zagłębie Lubin
Komunikat Klubu w sprawie Łukasza Poręby i Patryka Szysza 22 sty

Komunikat Klubu w sprawie Łukasza Poręby i Patryka Szysza

W związku z pojawiającymi się w ostatnim czasie spekulacjami medialnymi dotyczącymi wpływających ofert dla zawodników KGHM Zagłębia Lubin Łukasza Poręby i Patryka Szysza, Klub prezentuje oficjalne stanowisko w sprawie naszych piłkarzy.

22 sty 2022 12:58

Fot. Tomasz Folta
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Klub

- Do Klubu wpływają oferty dotyczące transferu Łukasza Poręby i Patryka Szysza, ale chcę powiedzieć jednoznacznie, że są to oferty dalece niesatysfakcjonujące. Absolutnie nie będziemy się na nie zgadzać, dopóki nie będą dostosowane do obecnego poziomu oraz potencjału naszych zawodników – mówi Dyrektor Pionu Sportowego Piotr Burlikowski.

Zdaniem Dyrektora wynik w rundzie wiosennej sezonu 2021/2022 jest w tej chwili priorytetowym celem i tylko utrzymanie możliwie jak najsilniejszej kadry pozwoli naszemu Klubowi w osiągnięciu pożądanego wyniku.

- Mamy świadomość, że stoimy przed trudnym zadaniem utrzymania KGHM Zagłębia w PKO BP Ekstraklasie. W tej sytuacji priorytetową sprawą jest dla nas utrzymanie stabilności zespołu. Podkreślę wyraźnie jeszcze raz. Każda oferta, która wpływa do Klubu i nie jest dla nas satysfakcjonująca nie będzie przez nas rozpatrywana – kończy Burlikowski.