Kup bilet na mecz z Jagiellonią. Gramy o Puchar Polski! 9 sie

Kup bilet na mecz z Jagiellonią. Gramy o Puchar Polski!

Miedziowi doskonale radzą sobie w lidze. Po 4 kolejkach nie znaleźli pogromcy i mają na swoim koncie 10 punktów. Daje im to miejsce w ścisłej czołówce Lotto Ekstraklasy. Teraz pora potwierdzić dobrą formę w rozgrywkach Pucharu Polski, a te startują już w najbliższą środę. Przypominamy, że posiadacze karnetów wchodzą na ten mecz za darmo!

9 sie 2017 22:17

Fot. Zagłębie Lubin
Autor Zagłębie Lubin

Udostępnij

Klub

Losowanie wyłoniło w ubiegłym tygodniu rywali podopiecznych trenera Piotra Stokowca. Tak się złożyło, że już w pierwszym meczu przyjdzie Zagłębiu zmierzyć się z aktualnym wicemistrzem Polski.

Na Stadionie Zagłębia będziemy podejmować podopiecznych trenera Ireneusza Mamrota. Pierwszy gwizdek sędziego w środę 9 sierpnia o godzinie 20. Po takim meczu, jak ten z Pogonią Szczecin, nie trzeba chyba nikogo zachęcać do przyjścia na trybuny? Oto, gdzie i jak można kupować bilety na ten mecz.

Sprzedaż biletów na mecz 1/16 finału Pucharu Polski z Jagiellonią Białystok:

on-line - 7 dni w tygodniuwww.kupbilet.plsklep klubowy w Cuprum Arena - w godz. 10:00 - 20:00 - 7 dni w tygodniu;w Empikach oraz punktach STS na terenie całej Polski - listę punktów zobaczysz TUTAJ.

W dniu meczu 9 sierpnia bilety kupisz:

on-line - do godziny 14www.kupbilet.plsklep klubowy w Cuprum Arena od godziny 10kasy przy Stadionie Zagłębia czynne od godziny 18w Empikach oraz punktach STS na terenie całej Polski - listę punktów zobaczysz TUTAJ.

Do kupienia biletu niezbędne jest:

dla osób pełnoletnich: imię, nazwisko i numer PESEL lub dokument potwierdzający tożsamość (w przypadku obcokrajowców)dla osób niepełnoletnich: obecność opiekuna prawnego wraz z podaniem danych małoletniego: imię, nazwisko i numer PESEL lub dokument potwierdzający tożsamość (w przypadku obcokrajowców)