Mecz z Legią przełożony / Klub / KGHM Zagłębie Lubin
Mecz z Legią przełożony 5 sie

Mecz z Legią przełożony

Decyzją Ekstraklasy S.A. sobotnie spotkanie 3. kolejki pomiędzy KGHM Zagłębiem Lubin a Legią Warszawa zostało przełożone. Nowy termin meczu zaplanowano na 15 grudnia.

5 sie 2021 11:15

Fot. Tomasz Folta
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Klub

Sobotni pojedynek obu zespołów został przełożony na prośbę drużyny gospodarzy, Legii Warszawa, która w środę wieczorem mierzyła się w ramach Kwalifikacji do Ligi Mistrzów z Dinamem Zagrzeb. W czwartek rano zaś, mając na uwadze mecz rewanżowy zaplanowany na 10 sierpnia, złożyła stosowny wniosek do organizatora rozgrywek.

Ekstraklasa S.A. przychyliła się do prośby Mistrza Polski i wyznaczyła nowy termin spotkania, informując nasz Klub w oficjalnej decyzji. 

Zagłębie Lubin S.A. rozumie zaistniałą sytuację i musi przyjąć decyzję Ekstraklasy S.A. i choć jako Klub zdecydowanie wolelibyśmy rozegrać najbliższy pojedynek w pierwotnym terminie, to jednak akceptujemy zmianę daty spotkania i z niecierpliwością czekamy na mecz w Warszawie. 

Z uwagi na poczynione działania Naszych Kibiców, związane z organizacją wyjazdu na mecz do Warszawy, pragniemy przeprosić za zaistniałą sytuację. Jednocześnie informujemy, że w ramach współpracy pomiędzy Klubami, wypracujemy w tej kwestii porozumienie, o którym poinformujemy w osobnym komunikacie.

Ustalono, że Miedziowi rozegrają zaległy mecz 3. kolejki 15 grudnia. Od dzisiaj zaś drużyna KGHM Zagłębia zmienia mikrocykl i rozpoczyna przygotowania do następnego spotkania domowego z Pogonią Szczecin, który odbędzie się w niedzielę, 15 sierpnia o godzinie 20:00.