Moc atrakcji na meczu z Jagiellonią Białystok! 9 sie

Moc atrakcji na meczu z Jagiellonią Białystok!

W ostatnim meczu ligowym KGHM Zagłębie Lubin uległo na wyjeździe Piastowi Gliwice 1:2. Porażka wytworzyła w "Miedziowych" sportową złość, dlatego w 4. serii gier LOTTO Ekstraklasy możemy spodziewać się wielu emocji. Lubinianie planują się zrehabilitować i zdobyć komplet punktów w spotkaniu z Jagiellonią Białystok. Na meczu z zespołem z Podlasia kibiców "Miedziowych" czeka wiele atrakcji!

9 sie 2018 11:40

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Klub

Głównym motywem dnia meczowego będą obchody Święta Wojska Polskiego. Na spotkaniu z "Jagą" pojawią się znakomici goście: żołnierze w czynnej służbie wojskowej, kombatanci, sybiracy oraz Żołnierze Wyklęci. Na trybunach Stadionu Zagłębia zasiądą między innymi: kibic honorowy Zagłębia Lubin porucznik Janusz Maksymowicz oraz major Zygmunt Pękała. Ponadto na sektorze H Stadionu Zagłębia zameldują się stacjonujący w Polsce żołnierze armii USA wraz z dowódcami.

Zachęcamy wszystkich kibiców do przyjścia na stadion dużo wcześniej, bo jeszcze przed pierwszym gwizdkiem sędziego na terenach zielonych przed budynkiem klubowym będzie wiele okazji do dobrej zabawy - zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Najmłodsi będą mogli bawić się na dmuchańcach, w strefie animacji oraz specjalnie przygotowanych na wszelkie rozrywki miejscach, zaś dorośli będą mogli spędzić czas w ogródku piwnym lub zjeść posiłek z oferty Food Trucków.

Na kolejnym już meczu, specjalnie dla najmłodszych, przygotowaliśmy liczne atrakcje na Sektorze Rodzinnym. Oglądając mecz właśnie z nowego sektora, który znajduje się na trybunie B, zarówno dzieci, jak i ich opiekunowie mogą liczyć na przeżycie niezapomnianych emocji!

Zachęcamy do zakupu biletów na najbliższy mecz! Wszelkie informacje dotyczące wejściówek na mecz KGHM Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok znajdują się w zakładce "Bilety" oficjalnej witrynie naszego klubu: zaglebie.com/bilety.

BILETY