Modernizacja elewacji budynku klubowego / Klub / KGHM Zagłębie Lubin
Modernizacja elewacji budynku klubowego 16 lis

Modernizacja elewacji budynku klubowego

W ostatnich dniach rozpoczęła się modernizacja elewacji budynku klubowego, która jest realizacją kolejnej z inwestycji zaplanowanych w 2023 roku.

16 lis 2023 14:00

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Klub

Istniejąca obecnie elewacja obiektu wykonana jest metodą lekko-mokrą. W ramach modernizacji zostanie ona docieplona i przykryta aluminiowymi płytami kompozytowymi. Ponadto wymienione zostaną także wszystkie okna w budynku. Dzięki temu ograniczone zostaną straty cieplne, elewacja będzie bardziej estetyczna, a kolory dużo trwalsze. Koszt inwestycji, której zakończenie planowane jest w lutym 2024 roku, wyniesie ponad 1 200 000 zł. 

- Rozpoczęcie modernizacji klubowego budynku jest drugą, z trzech zaplanowanych na ten rok inwestycji związanych z przebudową obiektu KGHM Zagłębie Arena. W październiku ukończono fasadę przy sektorze G wraz z podświetloną nową nazwą stadionu, ruszyliśmy także ze wspomnianym odświeżeniem naszego budynku, na dniach zostaną wymienione już pierwsze krzesełka na trybunach, a w najbliższym czasie zaczniemy prace związane z jeszcze jednym projektem, o którym poinformujemy niebawempowiedział Prezes Zarządu Zagłębia Lubin S.A., Michał Kielan.