Paweł Junory nowym rzecznikiem prasowym Zagłębia Lubin S.A. 29 cze

Paweł Junory nowym rzecznikiem prasowym Zagłębia Lubin S.A.

29 czerwca 2018 roku stanowisko rzecznika prasowego w Zagłębiu Lubin S.A. objął Paweł Junory. Będzie odpowiedzialny za prowadzenie Biura Prasowego, kontakty z mediami oraz komunikację zewnętrzną naszego klubu.

29 cze 2018 13:09

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Klub

Paweł Junory jest absolwentem Dziennikarstwa Sportowego oraz Komunikacji Wizerunkowej na Uniwersytecie Wrocławskim.

Nowy rzecznik prasowy jest emocjonalnie związany z Zagłębiem Lubin od dziecka. Od ponad dekady, w różnych rolach, czynnie uczestniczy w życiu klubu.

W przeszłości zdobywał doświadczenie w portalach sportowych, działach marketingu przedsiębiorstw operujących w sektorze B2B oraz agencji menadżerskiej. W trakcie studiów współpracował również z Zagłębiem przy redagowaniu stron internetowych klubu.

Nowy rzecznik prasowy klubu jest założycielem oraz byłym redaktorem naczelnym mkszaglebie.pl – serwisu internetowego kibiców Zagłębia Lubin.

– Praca w Zagłębiu Lubin to spełnienie marzeń, zaszczyt i zarazem wielkie wyzwanie. Głęboko wierzę w to, że moje doświadczenie i pasja pozwolą wynieść Zagłębie na wyższy poziom komunikacyjny i wizerunkowy, co powoli przyczynić się do sukcesów klubu w przyszłości – powiedział Paweł Junory.

Kontakt dla mediów:

pawel.junory@zaglebie.com

tel.: +48 887869507 / +48 767469616