Prezes Artur Jankowski żegna się z Zagłębiem Lubin 10 wrz

Prezes Artur Jankowski żegna się z Zagłębiem Lubin

Po ponad dwudziestu miesiącach pracy zakończyła się kadencja Pana Artura Jankowskiego na stanowisku Prezesa Zarządu. Dotychczasowy sternik Miedziowych, który z Zagłębiem osiągnął rekordowy zysk w historii Spółki, odchodzi z Klubu, aby podjąć nowe wyzwania zawodowe.

10 wrz 2021 17:00

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Klub

Pan Artur Jankowski rozpoczął pracę w Zagłębiu Lubin w grudniu 2019 roku. Od tamtego momentu sprawował funkcję Prezesa Zarządu i wraz z kończącą się V kadencją, odchodzi z miedziowej Spółki.

- Chciałbym wszystkim bardzo podziękować za współpracę na przestrzeni tych prawie dwóch lat. Ten okres spędzony w Zagłębiu Lubin był dla mnie cennym doświadczeniem i na pewno na długo zostanie w mojej pamięci. Dlatego korzystając z okazji, słowa podziękowania kieruję do wszystkich kibiców i bliskich osób, które w tym czasie mnie wspierały. Dziękuję również pracownikom i wszystkim naszym Partnerom. Dziękuję także Właścicielowi firmie KGHM Polska Miedź S.A  za zaufanie i wsparcie. Na koniec dziękuję wszystkim moim kolegom z innych klubów oraz dziennikarzom, z którymi przez ten czas współpracowałem – powiedział Artur Jankowski, dotychczasowy Prezes Zarządu.

Na koniec, skierował również kilka słów do swojego następcy.

- Życzę powodzenia mojemu następcy i będę mu kibicował, aby odnosił jeszcze lepsze wyniki sportowe i finansowe, jak te, które notowaliśmy podczas mojej kadencji. Naszym Kibicom, aby byli najlepszymi kibicami w Polsce i wspierali swój zespół, także w tych cięższych chwilach – dodał na zakończenie Pan Artur Jankowski.