Przed meczem z Lechem Poznań specjalna strefa dla kibiców 25 sie

Przed meczem z Lechem Poznań specjalna strefa dla kibiców

Podobnie jak podczas spotkania z Jagiellonią Białystok, przed niedzielnym meczem z „Kolejorzem” sympatycy KGHM Zagłębia Lubin będą mogli skorzystać ze specjalnej strefy kibica. Na meczu z Lechem Poznań kibiców „Miedziowych” ponownie czeka wiele atrakcji.

25 sie 2018 20:35

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Klub

Mecz z poznańskim Lechem będzie rozgrywany przy celebrowaniu obchodów 36. rocznicy Zbrodni Lubińskiej. Dbając o Miedziową Tożsamość, przywiązanie do tradycji Zagłębia Miedziowego, Zagłębie Lubin S.A. podczas meczu z Lechem Poznań uczci pamięć bohaterów Lubina '82. Na Stadion Zagłębia zostały zaproszone osoby związane z tymi wydarzeniami oraz ofiarami Zbrodni Lubińskiej, pamięć tragicznie zmarłych uczczą także samorządowcy z terenów Dolnego Śląska oraz przedstawiciele właściciela klubu - KGHM Polska Miedź S.A.

Klub z Lubina ponownie zachęca wszystkich sympatyków KGHM Zagłębia do przyjścia na stadion dużo wcześniej, bo jeszcze przed rozpoczęciem spotkania, na terenach zielonych przed budynkiem klubowym, kibice będą mogli dobrze się bawić - zarówno dzieci, jak i dorośli. Ponownie na najmłodszych będzie czekała strefa animacji, przeróżne zabawy, a dorośli będą mogli spędzić czas w ogródku piwnym lub zjeść coś smacznego z oferty Food Trucków. Ze strefy będzie można skorzystać po okazaniu biletu na mecz z Lechem Poznań lub karnetu Jesień 2018.

Zapraszamy także na Sektor Rodzinny i przygotowane na nim liczne atrakcje! Oglądając mecz właśnie z nowego sektora, który znajduje się na trybunie B, zarówno dzieci, jak i ich opiekunowie mogą liczyć na przeżycie niezapomnianych emocji!

Niezbędne informacje dotyczące biletów na mecz KGHM Zagłębie Lubin – Lech Poznań znajdują się w zakładce "Bilety" oficjalnej witrynie Zagłębia Lubin:

zaglebie.com/bilety