Przetarg nieograniczony na zadanie pn. "Rozbudowa i przebudowa systemu CCTV na Stadionie Zagłębia oraz w budynku Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie" 9 cze

Przetarg nieograniczony na zadanie pn. "Rozbudowa i przebudowa systemu CCTV na Stadionie Zagłębia oraz w budynku Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie"

Zagłębie Lubin S.A. zaprasza do wzięcia udziału w postępowaniu na wyłonienie wykonawcy zadania pn. "Rozbudowa i przebudowa systemu CCTV na Stadionie Zagłębia oraz w budynku Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie". Postępowanie jest prowadzone w formie przetargu nieograniczonego. W celu uzyskania szczegółowych informacji (w tym udostępnienie Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia) prosimy o kontakt e-mailowy z panem Piotrem Gawłem na podany adres: piotr.gawel@zaglebie.com . Wraz z prośbą o przesłanie SIWZ należy przesłać podpisane oświadczenie o zachowaniu poufności (w załączeniu). Termin składania ofert upływa 09.06.2017 r. godz. 12.00.

9 cze 2017 21:12

Fot. Tomasz Folta
Autor Zagłębie Lubin

Udostępnij

Klub

?Zagłębie Lubin S.A. zaprasza do wzięcia udziału w postępowaniu na wyłonienie wykonawcy zadania pn. ?Rozbudowa i przebudowa systemu CCTV na Stadionie Zagłębia oraz w budynku Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie?. Postępowanie jest prowadzone w formie przetargu nieograniczonego. W celu uzyskania szczegółowych informacji (w tym udostępnienie Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia) prosimy o kontakt e-mailowy z panem Piotrem Gawłem na podany adres: piotr.gawel@zaglebie.com . Wraz z prośbą o przesłanie SIWZ należy przesłać podpisane oświadczenie o zachowaniu poufności (w załączeniu). Termin składania ofert upływa 09.06.2017 r. godz. 12.00.


Oświadczenie o zachowaniu poufności pobierzesz TUTAJ.