Sklep internetowy Zagłębia Lubin po nowemu 24 sty

Sklep internetowy Zagłębia Lubin po nowemu

Po tym, jak tydzień temu wystartowała nowa wersja oficjalnej witryny klubowej, dziś przekazujemy naszym Kibicom kolejną nowość. Tym razem lifting przeszedł nasz sklep online. Zapraszamy do korzystania z jego usług. Osoby, które zarejestrują się w nim do meczu z Legią, otrzymają rabat 10 proc. na pierwsze zakupy.

24 sty 2018 15:00

Fot. Advisage
Autor Zagłębie Lubin

Udostępnij

Klub

- Tydzień po oddaniu do użytku nowej strony klubowej prezentujemy nową odsłonę naszego sklepu online, przygotowaną we współpracy z firmą Advisage. Liczymy, że spotka się on z ciepłym przyjęciem wśród naszych fanów - nie ukrywa Prezes Zarządu Zagłębia Lubin Robert Sadowski. - Szata graficzna nowego fanshopu jest od dziś utrzymana w podobnym stylu, co zaglebie.com. Teraz sklep jest znacznie bardziej nowoczesny i funkcjonalny. Zapraszamy do korzystania z jego usług. 

Specjalnie dla wszystkich kibiców, którzy zarejestrują się w sklepie online do meczu z Legią Warszawa, przygotowaliśmy specjalną promocję. Pierwsze zakupy dla nowych klientów będą bowiem tańsze o 10 procent.

Aby skorzystać z usług sklepu online wystarczy kliknąć w odnośnik w prawym górnym rogu strony lub wejść na sklep.zaglebie.com. Zapraszamy!