Damjan Bohar podsumował spotkanie z Górnikiem Zabrze / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Damjan Bohar podsumował spotkanie z Górnikiem Zabrze 3 paź

Damjan Bohar podsumował spotkanie z Górnikiem Zabrze

Po zakończeniu spotkania pomiędzy Górnikiem Zabrze a KGHM Zagłębiem Lubin, o kilka słów komentarza poprosiliśmy strzelca dwóch bramek dla naszego zespołu – Damjana Bohara.

3 paź 2022 11:37

Fot. Tomasz Folta
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Ekstraklasa

Po meczu 11. kolejki pomiędzy KGHM Zagłębiem Lubin i Górnikiem Zabrze jest z nami  strzelec dwóch goli w dzisiejszym meczu – Damjan Bohar. Damjan powiedz, jakbyś podsumował to dzisiejsze spotkanie? 

- Mecz był dla nas bardzo ważny, ale i ciężki. Ostatecznie udało się wywieźć trzy punkty z trudnego terenu.  Byliśmy dobrze zorganizowani, walczyliśmy do końca, co przyniosło rezultat w postaci zwycięstwa.

Dzisiaj strzeliłeś pierwsze dwie bramki po powrocie do Miedziowych, jakie emocje Ci przy tym towarzyszyły?

- Emocje oczywiście są, czekałem trzy czy cztery miesiące na tego gola i dobrze trenowałem cały czas. Jestem przekonany, że z takimi treningami będziemy zdobywali jeszcze więcej bramek, co zagwarantuje kolejne zwycięstwa. Przy trzecim trafieniu dla naszego zespołu dostałem bardzo dobre podanie od Bartłomieja Kłudki, była to piękna asysta.  Dziękuję całej drużynie, bo bardzo mi pomogli strzelić te dwie bramki dzisiaj. 

Po dość ciężkim początku tego sezonu – notujemy teraz serię 4 meczów bez porażki, co pokazuje, że forma u was rośnie. To jest ten poziom, który chcieliście osiągnąć czy jeszcze są rezerwy?

- Myślę, że są jeszcze rezerwy. Ten początek nie był dobry, ale tak jak mówiłem, w Ekstraklasie są drużyny na wysokim poziomie, a my potrzebowaliśmy się bardziej zgrać. Jesteśmy dobrzy, a będziemy jeszcze lepsi. Walczymy dalej i już skupiamy się teraz na kolejnym spotkaniu z Koroną Kielce.